Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen egy hotelben recepciósk...

Milyen egy hotelben recepciósként dolgozni?

Figyelt kérdés

Gondolkodom erősen a külföldi továbbtanuláson, viszont mielőtt egyetemre mennék, kihagynék egy évet és ez alatt az idő alatt amellett, hogy tanulom a nyelvet és készülök a felvételire, kéne félállásban munkát is vállalnom. A következő 3 dolgot tudom elképzelni: drogériában dolgozni, kávézóban vagy hotelben. Gyorsétterembe, gyárba, élelmiszerboltba semmiképp nem akarok menni.

Semmilyen turisztikai tapasztalatom sincs (néhány helyen odaírják, hogy kell, máshol nem, amúgy diákmunkás oldalakat nézegettem), az ország nyelvét C1-es szinten fogom beszélni, azon kívül beszélek még 2 további idegen nyelven és ugye magyarul is, gondolom a nyelvtudás előny lehet egy ilyen munkánál. Soha az életben nem dolgoztam sehol, gondolom betanítanak, én sem vagyok buta, de azért érdekelne, milyen.


2022. márc. 31. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:
En dolgoztam nemet orszagban. Nem nehez fizikai munka. Ha szerencsed van jo hejre kerülsz de minden hotel mas. Van ahol kevesebb a feladatod van amelyik helyen többet kernek pl segits felszolgalni, takaritani, stb. Nem voltam jol meg fizetve egyebkent. Tapasztalat szerzesnek nem rosz amugy
2022. márc. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sz4r. Nevetségesen kevés a fizu, sok az elvárás. Drogériában sokkal jobb dolgozni. Kávézóban még nem dolgoztam, de az is jobb lehet. Sok helyen elvileg kedvezményeket is adnak a dolgozóknak.
2022. márc. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Meg valami, egyes valaszolo vagyok. Az elejen meg beszeltünk egy dolgot aztan a vegen nekem kellett reggelit kesziteni, takaritani kint bent, cigi csikket össze szedni, a fönök mindenert meg alazott minket. Utolso fizetesemet azota se lattam de nem is erdekel mar. 4 csillagos szalloda volt :)))) egy orosz fönökkel.

De vannak sokkal jobb helyek is, csak szerencsen mulik te hova kerülsz es milyen elmenyekkel maradsz

2022. márc. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha gyárba nem akarsz menni emg gyorsétterembe , recepciósnak se menj. ugyanaz a hajtás.
2022. márc. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a kavezorol tudok nyilatkozni. munkaido alatt vegig talpon kell lenni, asztalok kozott rohangalni (ha ketszintes a kavezo, akkor meg lepcsozni is), mosogatni, asztalokat takaritani, zaraskor vegen felmosni (nekunk a wct is kellett takaritani). egy szoval, ha birod fizikailag, akkor jo, porgos. ha nem, akkor szenvedes
2022. márc. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
wc-re se engednek ki csak sutyban mehetsz , enni se tudsz rendesen. Inkább keress egy jobb gyárat.
2022. márc. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. A drogéria a legszimpatikusabb, de egyelőre véleményeket gyűjtök.
2022. márc. 31. 09:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!