Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érdemes emiatt szólni a főnöknek?

Érdemes emiatt szólni a főnöknek?

Figyelt kérdés

Azért mert a szolgálati ideje alatt ( 12 óra) a kollégám bejon mellém aludni vagy filmezni és semmi nem érdekli ( épület zárás és papirozas stb). Nem foglalkozik vele h én 24órásként aludnék kicsit.


A másik két 24órast is zavarja de mindenki csak mondja.

Ugyanazt a pénzt kapja mindenki


2022. jún. 28. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Igen, kell szólni. Ha nem szólsz, akkor nem lesz változás.
2022. jún. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
88%
Simán be kell mószerolni. Ő mennyire tart tiszteletben titeket és tartja szem előtt az érdekeitek? Majd repül, ha így folytatja. :D
2022. jún. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Előtte esetleg együtt közösen beszélhetnétek vele,hogy vagy változtat vagy ...lesz a következménye.

A főnöknek is együtt érdemes szólni, máskülönben azt fogja gondolni, hogy hiszti vagy személyes konfliktus, amit kettőtök közül te nem tudsz kezelni.

2022. jún. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már hasonló dologért szólt neki a főnök is legalábbis ahogy mesélték
2022. jún. 28. 22:37
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

En beszelnek eloszor vele, hatha eszreveszi magat es valtoztat. Ha valami problemam van valakivel, azt szeretem megprobalni lerendezni mielott egy harmadik szemelyhez fordulok, akkor is ha munkaval kapcsolatos.


Velem volt hasonlo szituacio, hogy valakinek baja volt velem munkahelyen es nekem fogalmam sem volt rola de nem szolt, hanem egy nap a total semmibol kaptam egy fejmosast a fonokomtol... pedig lehetett volna mashogy kezelni.

2022. jún. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A többiek is próbáltak vele beszélni de semmi..próbálták " mondani" neki h ezt v azt csinálja meg legyenszíves de semmi.
2022. jún. 29. 11:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugy hangzik te meg nem problatad. Szerintem erdemes eloszor megprobalni, es utana panaszt tenni ra.
2022. jún. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!