Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kimennétek folyami hajóra...

Kimennétek folyami hajóra dolgozni a párotokkal, ha lenne lehetőség?

Figyelt kérdés

Egyik nagyon jó barátom már évek óta egy ilyen hajón dolgozik, nagyon sokat is keres. Általa kaphatnék lehetőséget a munkára, a párom is jöhetne szintúgy munkavállalóként.


Ti elvállalnátok egy ilyen melót? Esetleg bárki tapasztalat, aki a párjával dolgozik együtt folyami vagy óceánjárón?



2022. máj. 25. 13:59
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem. Dogoztam hotelben fél évig, az is szpás volt
2022. máj. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Nem. Eleg rabszolga elet. Am se tul szerencses a paroddal egyutt melozni
2022. máj. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Ahh, semmi esetre sem. Rabszolga munka, ahogy írják. Nekem vannak ismerőseim. A pènz nagyon jó, nem véletlenül. Ha cserébe bármit eltűrsz és megcsinálsz, menjetek. Szabadnap nincs, aludni nem tudsz a hajó zajától, a zötykölődéstől, és mellette 24/7 dolgozz kialvatlanul, hiba nélkül.
2022. máj. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Ha munkanélküli lennék, akkor persze. Megbeszélném párommal, hogy akár hetekre "eltűnök", ha ő nem akar jönni, de amúgy én élvezném, mert egy egészen más perspektívából ismerném meg a környezetemet. Folyón még nem hajóztam :)
2022. máj. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Folyamira soha.
2022. máj. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
LOL, bolcs lepontozok. Minden fenti igaz, persze ha enni se szoktatok, az megvan.
2022. máj. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kicsit negatívabban írjátok le a dolgot, mint ahogy igazából van azon a hajón, ahol a haverom van. Bár tényleg nem egyszerű a helyzet, 2 hetente van 1 szabadnap, napi munka 06:30-tól 11:00-ig, majd 12:00-tól 14-15:00-ig, majd 19:00-tól 22:00-ig. 6 hetet dolgoznak, utána 2 hét itthon.

De valószínűleg hajótársasága válogatja.

2022. máj. 26. 07:09
 8/10 anonim ***** válasza:

Én jelenleg felszolgáló vagyok, ezt az évet még gyakorlással töltöm itthon mivel nem eredeti szakmám de decemberben adom be a CV-m közvetítőhöz hátha kijutok 1 év tapasztalattal meg angol nyelvtudással.


Szerintem megéri csinálni pár évig, valóban sok a munka, a szabik össze-vissza vannak (6het melo 2het itthon, 9het melo 3 het itthon, stb) de itthon is kell dolgozni eleget ès nagyon nem mind1 mennyi pénzért teszed ezt, főleg hogy a vendéglátás nálunk kb kizsákmányolás csak nincs papírra írva.


Én azt mondom próbáld meg ha szeretnéd de előtte pár hónapot menj el itthon, egyáltalán érdekel-e a dolog.

2022. máj. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Felszolgálóként dolgoztam egy pár évet a suli utan.
2022. máj. 26. 22:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező azóta sikerült?
szept. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!