Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Háztartásbeli nőket miért...

Háztartásbeli nőket miért fogadják el jobban mint a munkanélküli férfiakat?

Figyelt kérdés

Nyilván egy nő azért háztartásbeli mert nehezebb dolgozni mint otthon lenni. Én is voltam háztartásbeli egy rövid ideig férfiként és sokkal könnyebb, nincs főnöki csesztetés ,nem kell időre járni stb.

Ha egy férfi nem dolgozik, otthon van, akkor lusta, menjen dolgozni stb. De ha nő otthon van, akkor az háztartásbeli és sokkal jobban elfogadják a lustaságot, mi ez a kettős mérce?


2022. ápr. 29. 10:34
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
6%
Azt hittem, hogy a férfigyűlölet eddig csak a felnőtt kategóriában burjánzott, de úgy látszik, hogy már itt is.
2022. ápr. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
62%

Amúgy meg én nem nevelek gyereket, nem is fogok és mégsem dolgozom, mert nem akarok ócska munkákra elmenni mert megtehetem, hogy nem megyek el. Vannak megtakarításaim és a férjem is jól keres.

Nem az adófizetők pénzén nyerészkedek mert magam fizetek mindent, szóval senkinek semmi joga belepofázni a dolgaimba.

Egyedül csak a férjem tehetné szóvá.


Meg sosem értettem mi az, hogy elfogadják? Kik? Vadidegen emberek? De nagyon is érdekel ki mit fogad el meg mit nem. Ha valakinek az fáj, hogy valaki szerencsésebb és nem kell güriznie valahol 10 órákat hát azt nagyon tudom sajnálni. Mindenki előtt ott áll a lehetőség, hogy a sorsát megfelelően alakítsa.

Majd még én érezzen magam rosszul amiatt, hogy mások mindenféle hitelt veszegetnek fel felelőtlenül, aztán meg szívhatnak valahol váltott műszakban vagy hétköznapokon egész nap.

2022. ápr. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
2%
Köszönd a vérfemináciknak. Aztán csodálkoznak, hogy ötméteres bottal se piszkálja őket senki, mert lusták a házimunkához.
2022. ápr. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
95%

Nyilván azért mert annak van történelmi hagyománya hogy a nő viszi a háztartást, a férfi meg anyagilag eltartja a családot. Lehet manapság másképp élni, de erre a felállásra rácsodálkozni elég érdekes.



Amúgy a magam részéről abszolút inkább a munkahely mint a háztartás+gyereknevelés. :D

2022. ápr. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
13%
Nemrég volt egy komment, ahol a nő fél kézzel a csecsemőt tartotta, a másikban a mobilon nyomkodta a gyakorit. :D Anyamodell.
2022. ápr. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
26. Ott a pont...
2022. ápr. 29. 11:11
 27/38 anonim ***** válasza:
6%

#23: Egyébként ma megtaláltam egy illetőt véletlenül a neten! :D Egy facebook csoportban nézegettem a hozzászólásokat és van egy jellegzetes szöveg, amit itt nyom egy férfigyűlölő nő. Szó szerint ugyanazt írta az illető és a szövegének a többi stílusa is egyezett.

Na, a nő alacsony, rövid, tüsis haja van és 2 gyereke a volt párjától. Ránézésre árad belőle a frusztráció. Hát, ez az itteni szint.

2022. ápr. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, még mindig várom a napi teendőket, amiket elláttál te "háztartásbeliként", mert egyáltalán nem hiteles a kérdésed. Ez csak egy incel kérdés, hogy jól kinőgyűlölőzhessétek magatokat.
2022. ápr. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
94%

#23

Képzeld csak, a csúnya feministáknak köszönhető, hogy a nők is dolgozhatnak, és nem a férfinak kell egyedül eltartania a családot. Egyébként nem tudom mikor fogjuk megérteni, hogy a feminizmus rohadtul nem egyenlő a férfigyűlölettel. Mivel a nőkÉRT van, nem a férfiak ellen.

2022. ápr. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
74%

#28: Miért, mit kell ellátni? Éltem egyedül férfiként. Mostam, főztem, takarítottam. Mindezt munka ÉS egyetem mellett.


#29: Akkor már csak azt kéne megértened, hogy a feminista NEM egyenlő a feminácival.

2022. ápr. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!