Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Háztartásbeli nőket miért...

Háztartásbeli nőket miért fogadják el jobban mint a munkanélküli férfiakat?

Figyelt kérdés

Nyilván egy nő azért háztartásbeli mert nehezebb dolgozni mint otthon lenni. Én is voltam háztartásbeli egy rövid ideig férfiként és sokkal könnyebb, nincs főnöki csesztetés ,nem kell időre járni stb.

Ha egy férfi nem dolgozik, otthon van, akkor lusta, menjen dolgozni stb. De ha nő otthon van, akkor az háztartásbeli és sokkal jobban elfogadják a lustaságot, mi ez a kettős mérce?


2022. ápr. 29. 10:34
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%

Meddig neveltél gyereket?

Addig amíg otthon voltál pár hetet?

Vagy hónapokig keltél hozzá minden nap?

Pelenkáztad, játszottál vele, próbáltad szórakoztatni, hallgattad a hisztit minden nap, Fürdetted, etetted és közben mostál, főztél, takarítottál és vásároltál stb stb?

2022. ápr. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
8. Egy évig munkanélkül voltam és a 6 éves gyereket neveltem, otthon mindent elvégeztem..
2022. ápr. 29. 11:02
 13/38 anonim ***** válasza:
94%

9 persze csak a cégnél munkaido vegen bezarod az ajtot es hazamesz. Otthon meg a munkaido 0-24 a gyereket nem lehet kikapcsolni ha epp 10 kor ehes.

Vagy nem lehet egy het szabit kivenni akkor is meg kell csinàlni mindent.

2022. ápr. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
26%
8 évig munkanelküli? Az a kemény
2022. ápr. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
31%
Azért mert nincs egyelőség nézd Ukrajnát a férfiak dolgozni se tudnak ki menni hanem értelmetlen háboruban ölik őkett.De amint vége a háborunak a seregbe csak nők lesznek irodai munkán.Meg néhány harcképes alakulat amit be lehet mutatni.
2022. ápr. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
18%

Az a vicc, hogy a háztartási teendőkre még ma is úgy hivatkoznak, mintha ma is le kellene menni mosni a patakhoz, térden csúszva kéne súrolni a padlót, 5 km-t kellene sétálni a vegyesboltba, ki kellene menni levágni és megpucolni a csirkét, majd megrakni a tüzet és megfőzni az ebédet, miután hasogattál egy kis tüzelőt az esti begyújtáshoz. Haha.

Az automata gépek korában ez nagyon vicces.

2022. ápr. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
93%
Megnézném én azt a gyereknevelést, meg háztartást. Ahogy írsz róla, látszik milyen lehetett a hozzáállásod.
2022. ápr. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:

Pelenkáztad, játszottál vele, próbáltad szórakoztatni, hallgattad a hisztit minden nap, Fürdetted, etetted és közben mostál, főztél, takarítottál és vásároltál stb stb?


Nem a gyesre gondoltam hanem utána mikor már közösségben jár a gyerek, olyan nőkre gondoltam akik maradnak otthon én őket nevezném háztartásbelinek..

Nyilván megcsináltam minden otthoni munkát ha már otthon vagyok!!!

2022. ápr. 29. 11:05
 19/38 anonim ***** válasza:
5%
Meg mindig a férfinak kel válalkozni a világ másik végébe.Ha már cégtulaj lett szóba állnak vele a nők is.
2022. ápr. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
91%
na kérdező, írd csak le hogy milyen otthoni munkákat csináltál?
2022. ápr. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!