Az korrekt ha egy cég a mai árak és infláció mellett egy fillér emelést se ad idén ? Idén se?
Tehát ha ez korrekt, akkor evidensen az a cég amely meg ad, az nem korrekt.
Jól lefordítottam?
Nem korrekt.De megfontolt, mert neki így megmarad a bevétele és többől tud gazdálkodni.Ha mondjuk árat is emel ami a munkáját illeti akkor még több bevétele is lesz:)
És megteheti,mert csak rinyálnak az emberei a gyakori kérdéseken,elmenni máshova nem fognak :)
Tudod hogy van ez...ha idén keményebben dolgozol,és tényleg , de tényleg mindent igazán beleadsz,akkor év végén vehet magának még egy sportkocsit ;-)
"mert csak rinyálnak az emberei a gyakori kérdéseken,elmenni máshova nem fognak :)"
Ez nem feltétlen igaz, a mi helyünkön hatalmas vándorlás van és volt mindig is, de akkor se emelnek a meglevőknek semmit.
Menjen el, majd felvesznek az utcáról egy ki tudja milyen újat többért, de a meglevőnek akkor se adnak emelést.
Sok helyen ez megy.
#6
Igen,de míg lesz helyette más addig ez fog menni :) Nincs pótolhatatlan ember.Nyeregbe érzik magukat..és ki is használják.
"de míg lesz helyette más addig ez fog menni :"
és annak mi értelme hogy egy tapasztalt betanult ember elengedünk, mert 1 ft emelést nem adunk neki, és felvesszük az utácról az elős beeső link trógert TÖBBÉRT mint amit a tapasztalt emelve kapott volna?
És vonyítunk mellé hogy az új ember nem tud semmit, és mennyi a betanítás ktg-e. de a régi embernek akkor se adnának 1 fillért se.
Inkább a semmihez se értő új többért.
Ha én ezt valaha megérteném.
Minek adjon többet, ha a munkavállalói így is maradnak? Majd ha egyszerre felmond a munkavállalók 90%a akkor ráér bértárgyalást kezdeményezni velük.
Bár olyan sosem lesz, hogy az emberek 90%a összefogjon.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!