Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Támogatnátok azt, hogy a heti...

Támogatnátok azt, hogy a heti átlag munkaidő kevesebb legyen, olyan heti 20-30 óra, hogy több idő legyen a magánéletre?

Figyelt kérdés
2021. dec. 18. 05:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Meg ingyen sör, ingyen virsli, meg Hawai...

Harmad annyi munkaidő, harmad annyi fizetés.

Ez elhozná a 3. világbeli zuhanást. Aztán szabadidődben nyomoroghatnál.

2021. dec. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
90%

“heti 20 órát nyomom (...) Nekem is alig van időm a barátaimra...”


Döntsd már el, hogy mennyit dolgozzanak mások, hogy legyen idejük “másokra”!


Csak hogy leírhasd a mantrát, hogy “lopnak”.

Kik lopnak, és mit?!

Akkor hogy van neked állásod és nyugdíjad is?!


2010 előtt a rokkant vagy dolgozott, és akkor megvonták a 70%-os nyugdíját, vagy nem dolgozott és tengődhetett, s kártyázhatott a nyolcszorosra emelt rezsi csekkjeivel.

Nem hogy prémiumot kaptak volna, de megvonták a 13. havit is a nyugdíjasoktól, pedagógusoktól, közalkalmazottaktól. És bevezették a fizetős vizitet, receptdíjat, kórházi napi ágydíjat, mentődíjat, szabadáras lett a gyógyszer.

Az ingatlanadóval akarták kitakarítani a nyugdíjasokat a saját lakóingatlanukból.


Te ezt akarod, ugyanis akik most szétlopták a fővárost, az összes, megszerzett kerületet, neked most sem ígének mást.


Ja, a kormány lopik, és mit ad Isten, idén már kifizette neked a rokkant nyugdíjad kétszeresét is prémiumban, és dolgozhatsz, és nem von meg tőled semmit.

2021. dec. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
50%

8, 10 és 11:


Nyilván úgy kell elképzelni, hogy több műszak és több dolgozó lenne.

2021. dec. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Irreális elképzeléseid vannak. Nyomod a szokásos maszlagot, hogy a gonosz munkaadók ellopják a dolgozók pénzét. Én nem értek veled egyet. Utópiában létezik az, hogy kevés munkával királyi módon élsz.


40 órás állásban dolgozom és szerintem meg vagyok fizetve (én legalábbis nem panaszkodom). Sajnálom, hogy rokkant vagy. Érdekes, hogy rengeteg ember van, aki 40 vagy több órát dolgozik, stabil párkapcsolatban él és van magánélete. Most akkor mindenki hülye és csak te vagy helikopter?

2021. dec. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

#13 Mentőből,orvosból,tanárból, stb honnan szerzel kétszer annyi embert?Biorobotot,betanított munkást még csak-csak lehetne találni de mindenki azt mondja hogy képzett munkaerőből hiány van,honnan lenne még egyszer ennyi ember?

És a munkáltató mit szól majd ehhez,puszira fizet kétszer annyi bért?Persze tudom,köcsög az összes munkáltató,kapják be amúgy is de ez nem egy túl életképes jövőkép a gazdaságra nézve.

2021. dec. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
36%
En most is ennyit dolgozok, mert netto 500 EUR napidij alatt nem vallalok munkat. Altalaban az idom fele van lekotve. Igy is kitoltom az eves KATA keretem. Tobb nem kell.
2021. dec. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Persze. (Igen, nekem elég lenne a fizetésem arányos része.)
2021. dec. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"Érdekes, hogy rengeteg ember van, aki 40 vagy több órát dolgozik, stabil párkapcsolatban él és van magánélete"

Attól még hogy van, lehetne jóval több is.

2021. dec. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
76%
Tehát legyen több a pénz kevesebb munkáért... Nem, nem támogatnám, mert ez a rendszer működésképtelen.
2021. dec. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!