Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Támogatnátok azt, hogy a heti...

Támogatnátok azt, hogy a heti átlag munkaidő kevesebb legyen, olyan heti 20-30 óra, hogy több idő legyen a magánéletre?

Figyelt kérdés
2021. dec. 18. 05:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Csak pénzed nem lenne a magánéletre.
2021. dec. 18. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Családbarát munkahelyekre gondolsz ezalatt a rövidített munkaidő alatt?
2021. dec. 18. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Jobban megkell fizetni az embereket és a pénzt nem ellopni.
2021. dec. 18. 06:04
 4/19 A kérdező kommentje:
Bármilyen munkahelyekre gondolok. Túl sok a heti 40 óra. Leszázalékolt vagyok heti 20 órát nyomom, de látom, hogy az emberek levannak terhelve és alig van idejük. Nekem is alig van időm a barátaimra. Munka amúgy automatizálódik már rég nem lenne szükség heti 40 órára.
2021. dec. 18. 06:06
 5/19 anonim ***** válasza:
60%
Támogatom. Eddig ahol ezt bevezették, mindenhol növelte órára lebontva a hatékonyságot. A kevésbé leterhelt dolgozó precízebb, kevesebbet hibázik, nyugodtabb, elegedettebb a munkájával. Plusz 3 órás munkahétbe aki bírja, ugyanúgy tud plusz munkákat vállalni.
2021. dec. 18. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
18%
Mindenkinek van joga most is ennyit dolgozni.
2021. dec. 18. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
31%
Én most is annyit dolgozok, nem értem mit kell ezen támogatni. Olyan melóhelyet kell választani ahol ez lehetséges, senki nem tiltotta eddig se.
2021. dec. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
96%

Kérdés: orvosok, mentősök, vendéglátósok, szolgáltató szférába dolgozók..stb. náluk ezt hogyan oldanád meg?

Kevesebb ideig legyenek nyitva az éttermek, mozik, strandok, kulturális intézmények...?


Ott is csak emberek dolgoznak..

2021. dec. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%
Ja, csak akkor dupla annyi dolgozó kellene. Az adminisztratív munka nagyjából sosem lenne elvégezve, a termékekből hiány lenne. A leírt mentősök, orvosok, vendéglátók szintén jó példa. De mondjuk egy tanár sem tudná leadni minden osztályban a tananyagot
2021. dec. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
65%

Jó lenne az csak akkor ne sírj ha a bolt órákkal előbb bezár,akadozik az ellátás,nem tudsz minden szart rendelni fillérekért a netről illetve kevesebb fizetést kapnál stb

Van ahol lehet jobb is lenne a munka hatékonyságára nézve de megint más helyen van ahol tényleg 8 órában van szükség az emberre,nem lehet mindenhol hatékonyan megoldani.

2021. dec. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!