Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Életemben először nyertem úgy a többiekkel az osztályok közötti versenyen, hogy a munkám után, kaptam kisebb ajándékot (szörp, csoki). Sok munka volt az eredmény érdekében, viszont tegnap még a munkám miatt veszekedett velem a főnök, mert normálisan dolgozok, ma meg említette sikeresség szempontjából azt a részt, ahol szoktam tevékenykedni. Örülök az eredménynek, a többiek munkájának is, de én nem tudok napraforgó lenni, aki arra forog mindig, amerre a fény van. Én szeretem, ha mindig az igazságot közvetítik felém, ha hagyják az embert szabadnak lenni, emellett nem a legtöbbet kihozni úgy, hogy azért évekig kell szenvedni. Mit gondoltok erről?
2021. dec. 11. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
A főnöknek mindig igaza van. Majd megtudod, ha te is az leszel.
2021. dec. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kivéve, mikor nem.
2021. dec. 11. 15:00
 3/3 Senior Séf ***** válasza:
100%

Munkaköri leírás.

1. pont: A főnöknek mindig igaza van.

2. pont: Ha véletlenül még sincs igaza, automatikusan életbe lép az 1. pont.

2021. dec. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!