Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A városvezetés fontolóra...

A városvezetés fontolóra vette a közösségi közlekedés teljes leállítását egész Budapest területén - meg merik lépni?

Figyelt kérdés
[link]
2021. nov. 23. 10:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez olyan "nagyobb a füstje..." típusú fenyegetés...
2021. nov. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha meglépik, MINDEN leáll a városban. A dolgozók és sulisok jelentős része nem kocsival jár.
2021. nov. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%

Tehát ha jól értem a cikket, a városvezetés nem akarja/tudja tovább finanszírozni a városának a tömegközlekedését, ezért leállítja, és az egészet arra fogja, hogy a kormány miatt van.

Mindezt úgy, hogy a BKV/BKK-val még nem is egyeztetett róla.

2021. nov. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

"Mindezt úgy, hogy a BKV/BKK-val még nem is egyeztetett róla."


nem az a cikk lényege kivel egyeztet vagy nem hanem hogy meri vagy sem.

2021. nov. 23. 11:23
 5/14 anonim ***** válasza:
Dehogy meri. Amikor sztrájkoltak legutóbb is, akkor sem állt le minden, csak néhány busz ritkábban járt. Nekem fel sem tűnt, mert felénk amúgy is félóránként jár busz, azt már nem merték ritkítani sem.
2021. nov. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Van aki ezt el is hiszi?
2021. nov. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

"Amikor sztrájkoltak legutóbb is,"


almát a körtével ne keverjünk. az egy sztrájk volt szabályozott elégséges szolgáltatással, ez meg nemes egyszerűséggel pénz elzárása. ha nincs benzin a buszban tök8 ki mit mer vagy nem mer...


Én nem merem megtenni hogy a bíróság által megállapított tartási kötelezettséget ne fizessem.

De ha nem lenne egy fillérem se, mindegy lenne mit merek mert ha nincs akkor nincs!

2021. nov. 23. 11:43
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
Meg kéne lépni. A Fidesz csak az erőből ért. De sajnos ennyi erőt nem nézek ki Karácsony Gergelyből.
2021. nov. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#6: lsd. 1-es kommentem. :)
2021. nov. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
Nyilván ezt is Karácsonyra fogják kenni, pedig tudvalevő, hogy Tarlós gyakorlatilag 0-ás kasszát adott át, a Fidesz pedig azóta erősen szorongatja a várost.
2021. nov. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!