Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kinek mi vált be, mitől jött...

Kinek mi vált be, mitől jött meg a munkakedve?

Figyelt kérdés

Írhattok bármit, amitől sikerült lelkesebben hozzáállni a melóhoz, akármilyen munkáról legyen is szó.

Illetve ti mit tapasztaltatok, mitől lesz valakiből olyan ember, aki tudja szeretni a munkát, munkáját?



2021. okt. 7. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szerencsém van, olyan munkám van, amit szeretek is, így nagyon nem kell külön motiváció. Régen diákmunkán meg az motivált, hogy számítógépet építettem játékra, és mindig arra gondoltam, hogy mit fogok bele venni ebből a pénzből, amit épp most keresek. Találj valami célt magadnak, az motiválni fog a munkára is.
2021. okt. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%

Hát régen az motivált hogy drogot vettem a pénzből :D és a drog motivált arra hogy dolgozzak, aztán jött az hogy kocsit kellett vennem, új számítógépet stb...de ma már eljutottam odáig hogy semmi nem motivál igazából.


Szóval a kérdés engem is érdekelne.

2021. okt. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
A reggeli sör-feles kombótól
2021. okt. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem a munkám alapvetően, de sosem voltam az a nekiülős alkat. Rá kell vennem magam, időre van szükségem. Közben már jó érzés, de nekiállni fáj.


Én igyekszem tervezni a munkaidőm, néha magamnak csinálok belőle versenyt, hogy valamit minél gyorsabban el akarjak végezni (aminek feltétele, hogy hamar el is kezdem), illetve betervezem a jutalmam is, a kikapcsolódást, pihenést utána.


Engem a jó zene és a koffein is motivál, mert mikor nincs kedvem, általában álmosnak érzem magam akkor is, mikor nem is vagyok az.

2021. okt. 8. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

1.: Én attól könnyebbültem meg, hogy kiírtam magamból a rossz élményeimet különböző fórumokra (részben a munkahelyi stresszt). Pszichésen jót tett nekem.

Előtte sokkal fáradékonyabb voltam és kevésbé motivált a munka terén is. Azóta pozitivabb lett az életfelfogásom, nem érzem azt, hogy a rossz emlékek lehúznak engem energetikailag.


2.: Jobb lenne, ha több ember nevezné hivatásnak a munkáját és nem melónak. Sokan azt gondolják, hogy csak le kell tudni a munkát, nem gondolnak arra, hogy amit csinálnak, hasznos-e a társadalomnak. Meg persze tehetnék lelkiismeretesen is, amit heti 40 órában végeznek.

2021. okt. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Fel vettek egy 20-25 év körüli tangás csajt. Szép nagy természetes cicikkel. Akinek csak az a dolga hogy munkaidőben körülöttünk mászkáljon meltartóban, tangában. Még ingyen is dolgoznék.
2021. okt. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6os! Hol dolgozol Te? :D
2021. okt. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
A parlamentbe :)
2021. okt. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
és hogy koncentráltok úgy a melóra?
2021. okt. 19. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!