Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Huszonévesek, ti is nehezen,...

Huszonévesek, ti is nehezen, vagy egyáltalán nem találtok munkahelyet jelenleg?

Figyelt kérdés

2021. szept. 8. 20:28
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Igaz már 32 vagyok, de 3 éve vagyok a mostani helyemen. Én sem találtam semmit, közfoglalkoztatott voltam fél évig. 54000 Ft-ot kaptam 8 órás munkára. Fél év után felvettek bérminimummal. Ezután egy évvel meg kiváltottam a KATÁt és ha van plusz munka, azt kiszámlázhatom, plusz csinálok saját projekteket. Heti 6 napot dolgozom így, és átlagban napi 9-11 órát. Így van meg a 300 nettó.

A férjem CNCs volt,covid miatt elküldték. Most egy betanított munkája van, ami teljesítmény béres részben. Most heti 5 napot van távol, csak hétvégén látom, már fél éve csináljuk ezt. Közben ő is azért a 10 órákat lehúzza, de ezt csak nagyon rövid ideig lehet csinálni. Ő 500-600 között keres ezzel, de korábban 250-280 volt a max éjszakai műszakkal. Albérletben lakunk, nem tudunk támaszkodni senkire.


Nézegetek állásokat, de nem nagyon találok olyan hirdetést,ami miatt kockáztatnék egy váltást.

A férjem sehol nem tudna annyit keresni,ami megközelíti a mostani bérét.

2021. szept. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Heti 50 óra munka az szép. Csinálná a halál.
2021. szept. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

25 éves vagyok, 5 évig jártam jogi egyetemre, majd a 2. főállású munkahelyemről a próbraidő utolsó napján rugtak ki. Azóta rengeteg helyre jelentkeztem és mind visszautasított, ekkor jöttem rá, hogy ez a pálya nem nekem való, egyszerűen nem tudok érvényesülni és sikereket elérni benne sehogy sem.

Most megint egyetemre járok és elkezdek egy 2. nyelvet tanulni, aztán lesz, ami lesz. Jövedelmem nincs, az eddig összekuporgatott megtakarításomat élem fel. Amikor ez elfogy, akkor leszek óriási bajban.

2021. szept. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Jó hülye vagy, ha nincs B terved
2021. szept. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Milyen B terv? A mekibe sem vettek fel, nemhogy jobb munkahelyekre.
2021. szept. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy jogi egyetem után még a mekibe sem vesznek fel. Ehhez művészet kell komolyan.
2021. szept. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Jogi diplomával BÁRMELYIK fegyveres testület, sacc/k. AZONNAL felvesz.

Még a szolgálatok is!

2021. szept. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem vesznek fel mert tudják hogy csak addig maradnál amíg muszály,az első adódó lehetőségnél lelépnél,inkább 8 általános/max középiskolát végzett embert vesznek fel mert nincs annyi lehetősége,kiszolgáltatottabb.

Ha olyan állásra jelentkezel ahova nem releváns a diplomád ne írd be az önéletrajzba mert csak rontod az esélyeidet.

2021. szept. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
#26 Márpedig így van. Mindenhova túljelentkezés van, hatalmasak az elvárások, amiket lehetetlen teljesíteni. Kvázi tökéletesnek kell lenni, mind szaktudásban, mint emberileg. Ezt csak az látja aki álláskereséssel küszködik.
2021. szept. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Komolyan ennyire nincs munka? például észak-nyugat Magyarországon? Vagy csak nem fizetnek annyit, amennyit szeretnènk? :)
2021. szept. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!