Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Huszonévesek, ti is nehezen,...

Huszonévesek, ti is nehezen, vagy egyáltalán nem találtok munkahelyet jelenleg?

Figyelt kérdés

2021. szept. 8. 20:28
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
81%
Bocsánat hogy beleszólok de mi az a bv?
2021. szept. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
84%
Jogot végeztem, egyetem után keresgetni kezdtem. Több helyre is fel akartak venni, de csak 180-190 körül fizettek volna ügyvédjelöltként. Próbálkoztam 1,5-2 hónapig, a végén egy nemzetközi irodához kerültem, nettó 240 kezdővel. Van bértábla, a próbaidő után elvileg nettó 270, egy év után 320, két év után 370, harmadév végén 420, szakvizsga után 480.
2021. szept. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
bv= büntetésvégrehajtá, börtö, fegyház, fogház stb.
2021. szept. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki Budapesten vagy megyeszékhelyen dolgozik és albérletben él, az nem tud megélni netto 200 ezer alatt. Vagy csak nagyon nehezen, mert rohadt magasan vannak az albérlet árak.


Én is dolgoztam netto 150-ért Bp-n, de a munkahely adott szállást. (Rémeset) Ismerős is van, aki ennél kevesebbért, szintén Pesten, de ott négy fő bérelt kettő szobás lakást. Rozzant kanapén aludt egy évig és nem lehetett nála több egy bőröndnyi cuccnál.


Szintén Pest, jóbarátom közmunka programban még évekkel ezelőtt: 70 ezer körül kapott, ha jól emlékszem, de ez nem biztos. Szüleivel lakott, minden vágya az volt hogy kirepülhessen, mivel már közel járt a harminchoz. Esélye nem volt rá. Végül külföldre ment.


Szóval igen, meg lehet oldani 200 ezer alatt, kérdés, hogy meddig lehet ép ésszel kibírni.


Vidéken meg alig van bármi munka :(

2021. szept. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
87%
20 éves vagyok, három szakmám van(burkoló, szgépes rendszerkarbantartó, vagyonőr), informatikában nem fogok dolgozni soha, mert hányinger, burkoló szakmában van még mit tanulnom, azt is csinálom jelenleg, egy mester mellett tanulgatok mellékben. Főállást úgy talátam, hogy betanított munkáztam egy gyárban egy pár hétig, de nagyon tré volt, ezért eljöttem, egy ideig otthon voltam(1,5 hétig kb), és elmentem őrnek 0
2021. szept. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
27%
Rendőrség, katonaság, büntetés-végrehajtás, posta, őrségek, kaja áruházak,...szinte azonnal felvesznek.
2021. szept. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
*elmentem őrnek 0 tapasztalattal, szerencsém volt, mert erre a helyre nem nagyon tolonganak az emberek(folyamatos túlórák, kevés fizu, stb). Igazából én elvagyok, mellette sulizok, mellékben burkolok, a fizutól nem esek hanyat, de a kocsim bírom belőle tankolni, úgyhogy oké egyelőre. Amint lehet megyek főállásba burkolónak. Már kaptam ajánlatokat, de nem mozdulok az ország másik végébe egyelőre a suli miatt.
2021. szept. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

12

Akkor neked mit sír a szád, tegnap írtál ki kérdést, hogy mennyire nyomi puding életed van, mikor 3 év után 500 at fogsz keresni... abból persze le kell adni anyadeknak, akik kiszámlázáztak neked az összeget hogy anno mennyibe volt nekik a pelenkád stb..

2021. szept. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt túl nehéz munkát találni a szakmámban se(elektronikai technikus),kb 1 hónap alatt találtam másikat mindig,és ezt Bács-Kiskun megyében,nem nagyvárosban.

Az elsőnél mondjuk minimálbérért dolgoztam de tapasztalatnak jó volt,utána 2 helyet találtam és aránylag jó fizetést kaptam mindegyiknél.

2021. szept. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
23%
18: Milyen jó neki, 5 év múlva kereshet 480 ezret :D Addig még kitudja mi jön közbe neki, de ő már ezzel dicsekszik istenem....Én most keresek ennyit és nem 5 év múlva fogok.
2021. szept. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!