Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Meg lehet élni csak "magántaná...

Meg lehet élni csak "magántanárkodásból"?

Figyelt kérdés
Anglisztikával nincs semmi konkrét tervem sajnos, azon kívül hogy érdekel a szak. Sima tanár nem szívesen lennék, sok gyerek, sok papírmunka, kevés fizetés, szerintem nem kell magyarázni. De áltanános iskolás gyerekek korrepetálását szívesen csinálnám, csakhogy ebből meg lehet élni, vagy ez csak kiegészítésnek jó? A másik kérdés, hogy ehhez nem kell tanári végzettség, ugye?
2021. júl. 27. 18:27
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Olasz nyelv itthon hasznos lehet?
2021. júl. 28. 11:45
 12/14 A kérdező kommentje:
Vagy spanyol
2021. júl. 28. 11:45
 13/14 anonim ***** válasza:
Vannak olasz cégek Budapesten, de szerintem kevesebb, mint mondjuk német. Két ismerősöm is olasz cégnél dolgozott, bár mindkettő ügyvédként (beszéltek olaszul és angolul is). Spanyol cégről viszont még nem hallottam, de ez nem zárja ki, hogy létezik.
2021. júl. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
47%

Kérdés, neked mit jelent az, hogy meg lehet-e élni. Egy volt munkatársam meg tudott belőle élni, de ő amúgy is ilyen hippi, jég hátán is megélő típus, egy szobát bérel össz-vissz, már amikor, mert sokszor haveroknál lóg vagy az aktuális párjánál, seftelget stb. Nem mindenkinek pálya azért az ilyen életvitel.


Anglisztika BA diplomával amúgy, ha a tanárkodással csak a fizetés és a gyerekek a gond, én irodai munkákat néznék, vagy vendéglátást, abban azért több pénz van.

2021. júl. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!