Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Meg lehet élni csak "magántaná...

Meg lehet élni csak "magántanárkodásból"?

Figyelt kérdés
Anglisztikával nincs semmi konkrét tervem sajnos, azon kívül hogy érdekel a szak. Sima tanár nem szívesen lennék, sok gyerek, sok papírmunka, kevés fizetés, szerintem nem kell magyarázni. De áltanános iskolás gyerekek korrepetálását szívesen csinálnám, csakhogy ebből meg lehet élni, vagy ez csak kiegészítésnek jó? A másik kérdés, hogy ehhez nem kell tanári végzettség, ugye?
2021. júl. 27. 18:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Amennyiben igényes órákat tartasz és a csoportfoglalkozásoktól sem riadsz vissza szerintem igen. Egyetem alatt nekem voltak olyan napjaim amikor jobban kerestem tanítással, mint most melóval :D
2021. júl. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Csoportostól szerintem visszariadnék :D Max 2-3 gyerekre tudnék koncentrálni szerintem egyszerre.
2021. júl. 27. 18:41
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Meglehet élni ebből, taníthatsz felnőtteket is, nyelvvizsgára felkészítés is mehet. Nem rossz pénz ez.
2021. júl. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Hát igen, kicsiknél más a szitu, sajnos hülye vagyok e téren és érettségiig gyakorlatilag ingyen adok órákat, viszont egyetemistáktól 5000/óra volt akkor(3éve), ma lehet 7500-t is elkérnék, csoportban pedig 2500/fő volt akkor.
2021. júl. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet megelni. Egy ismerosom volt magan angoltanar. De mellette meg prostikent dolgozott folyamatosan es ugyis panaszkodott,h nem tud megelni. 😂😂 Csak,h kepbe legyel.
2021. júl. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Meg lehet, ha nyelviskolában is vállalsz órákat, illetve kialakul egy jó köröd, de az a helyzet, hogy heti 15 órának meg kell lennie minimum. De nem értem, egy anglisztika BA-val miért nem mész egy multihoz, olyan poziba, amihez diploma és nyelvtudás kell.
2021. júl. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Milyen munkakört tölthetnék be csak BA-val?
2021. júl. 27. 20:31
 8/14 anonim ***** válasza:
63%
Például szoftver tesztelés, de van még más is, nézz utána. Illetve elvégezhetnél még valamit munka mellett, pl HR, az másfél év kb.
2021. júl. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Vannak olyan nyelviskolák, ami majdnem egyéni. Szóval mindenki halad a saját feladatlapja alapján, és ha kell tanári segítség szól, tanulótól tanulóig járnak a tanárok a teremben. Akár ilyesmi lehetőséget is kereshetsz :)
2021. júl. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok multis allashoz csak kell egy akarmilyen diploma, de en az angol melle meg megtanulnek valami masik nyelvet is, hogy biztos legyen a dolog. Tesom is egy angolos allasra jelentkezett, de ott akkora a tuljelentkezes, hogy megkertek, nem vallalna-e inkabb a franciat. Abbol nem volt annyira biztos a tudasa, de felvettek arra.

Ugyhogy valamit a fo nyelvek kozul erdemes, illetve sok hirdetest latok, ahol szlovak, horvat, roman stb nyelvtudast kernek.

2021. júl. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!