Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért a vendégeket hibáztatják...

Miért a vendégeket hibáztatják a hétvégi csődületért a teraszokon? Ez nem a tulajdonosok és kiszolgálók felelőssége?

Figyelt kérdés
Alapjában véve nem az ő dolguk lenne rájuk szólni, hogy tartsák a távolságot és maradjanak ülve? Valamint nem beengedni több embert, mint az ülőhelyek kapacitása?

2021. ápr. 28. 10:57
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
87%
Próbálj rendet teremteni teltház mellett úgy, hogy még többen jönnek, és még a kiszolgálást is biztosítsd.
2021. ápr. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:

1: Nem akarom külföldön élőként leszólni Magyarországot, de:


Itt Hollandiában múlt nyáron is működött az, hogy ha szabálytalanságot láttak, azonnal rászóltak az emberekre. Valamint a legfontosabb, a helyek többségén érkezéskor meg kellett adni nevet és telefonszámot. Szerintem most is így lesz, mától nyitnak a teraszok, egyelőre csak déltől hatig.

2021. ápr. 28. 11:02
 3/42 anonim ***** válasza:
92%

Az asztaloknak megfelelő távolságban kell lenniük egymástól, és egy asztalhoz csak együtt jövő emberek üljenek le. Ennyiben áll az ő felelősségük.

Én nem voltam ezeken a helyeken, ill. nem is Bp-en élek, így nem tudom, mennyire voltak közel egymáshoz az emberek.

2021. ápr. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:

3:


[link]

2021. ápr. 28. 11:05
 5/42 anonim ***** válasza:
40%
Tesi az nem zavar hogy nekik ez a bevétel? Ha te is ebből élnél te is annál jobban örülnél minél többen jönnek
2021. ápr. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
74%

Minden az emberek felelőssége, nem ütik őket bottal, hogy menjenek a tömegbe.


Nem is értem ezt a nagy nyitogatást, ilyenkor kellene még megengedni, hogy az emberek zöld területre kimehessenek sétálni egy kicsit, nem egyből étterem, mozi, színház, stadion...

2021. ápr. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
44%
Most őszintén tesi ha bejön még mondjuk 10 ember akik mondjuk még otthagynak 50ezret te kiküldenéd őket csak mert "vírushelyzet van" én meg nagyon szeretném megóvni az emberek egészségét.. Gondolkodj tesi gondolkodj
2021. ápr. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
81%

Nem a teraszokon volt a baj. 4 székre nem tud 12 ember leülni.


A baj, hogy a környező utcákat, parkokat lepte el a maszk nélküli csürhe.

2021. ápr. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Ez nem magyarázza meg azt, hogy a nyugati országokban működik a limitálás. Pedig itt is ugyanúgy fontos a bevétel, itt is zártak be helyek az elmúlt hónapokban.
2021. ápr. 28. 11:11
 10/42 anonim ***** válasza:
84%
Én kirándultam hétvégén, szombaton Budapesten egy szakaszon gyalog jöttem a belvárosban hazafelé egy villamosmegállónyit. Ott, ahol eljöttem, több helyen nem volt meg az asztalok között a távolság, de nem csak az asztaloknál ültek emberek, voltak ácsorgók. Meg az egy dolog, hogy a teraszt a vendéglátóhely koordinálhatná jobban, de a hírek arról is szóltak, hogy akik nem fértek oda teraszra, leültek a lépcsőkre enni-inni, az pedig már nem a vendéglátóhelyek felelőssége. Viszont elég agresszívak tudnak lenni az emberek, ha helyreigazítják őket, legalábbis ezt tapasztalom, munkahelyen is több lett a konfliktus, feszültség, a vezetőség következetlen intézkedései miatt. Budapest belvárosában amúgy is összegyűlik a söpredék, csövesek, kéregetők, drogosok, alkoholisták, én azt is meg tudom érteni, ha a vendéglátósok nem kockáztatják a testi épségüket.
2021. ápr. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!