Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Fiatalt nem veszek fel mert...

Fiatalt nem veszek fel mert az ennyi pénzért úgyse maradna itt, ide se jön-mit gondoltok egy ilyen főnökről?

Figyelt kérdés

A főnök azt mondja fiatalt ő fel nem vesz ide, mert a mai fiatalak ennyi pénzért vagy eleve ide se jönnek, vagy ha idejönnek is, nagyon hamar lelépnek. És az a cégnek nem jó, ha hamarabb elmegy az új ember mint ahogy betanulna egyáltalán.

Azért nem semmi gondolkodás ez. Tudja hogy szar pénzt fizet, de ezen eszében sincs változtatni, inkább kiégett vén trottyokra vadászik mert azok jobb híján eljönnek neki minimálbérért bohóckodni.


2021. jan. 30. 11:21
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

"Ez már megint a Balu Bt. hatalmaskodó főnöke, "


Vagy a hazai KKV szektor szinte bármely cége tetszőlegesen. 10ből 9 ilyen.

2021. jan. 30. 11:34
 12/37 anonim ***** válasza:
75%

Azért megnézném én annak a cégnek az éves beszámolóját.

Sok dolgozó bele sem lát,hogy mi mennyi,azt hiszik egy cég bevétele egyenlő a használval.

2021. jan. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:

"Azért megnézném én annak a cégnek az éves beszámolóját."


Én csak annyit mondok hogy 4 családtag van itt fél milliós bérrel, akik a semmire vannak bejelentve be se járnak, egyik se csinál semmit, csak kell nekik egy papír állás és persze a zsé mert "élni kell".

És mellette benzin meg ez az csurran cseppen.

A tényleg dolgozó melós meg kapja a minimált.

2021. jan. 30. 11:37
 14/37 anonim ***** válasza:
78%

#13

Alapíts céget, senkinek nincs tiltva, ne itt irigykedj!

Még szerencse, hogy van egy-két kivétel, ahova időseket vesznek fel, mert a nagy többségnél nem ez az irányultság!

A másik meg az, hogyha nem tetszik a rendszer, lehet odébbállni!

2021. jan. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
30%
ha jó lenne ott dolgzni akkor sokáig maradna a fiatal. amúgy nem értem miért várják el a mai fiataloktól hogy több évtizedet húzzanak le egy helyen. más világ van már szerencsére
2021. jan. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
30%
Állami cégeknél is ez van. Csókosak, rokonok hatalmas fizetéseket vesznek fel úgy hogy semmi érdemlegeset nem tesznek.
2021. jan. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
84%
Balázska kérdése ismételten, ami jelentendő. 100% Balázska.
2021. jan. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nagyon jó lenne ha Balázska céget alapítana. Nem ide zúdítaná a kérdéseket.
2021. jan. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

"ha jó lenne ott dolgzni akkor sokáig maradna a fiatal. "


Teljesen mindegy milyen itt dolgozni ha minimál a bér! KI jön el ennyiért? Akinek végképp semmi más lehetősége nincs.

Ennyit a tescóban nem adnak az árufeltöltőnek se.

2021. jan. 30. 11:43
 20/37 anonim ***** válasza:
100%

Privatban el mered küldeni a cég nevét?

Tényleg megnézném a beszámoló portálon.

2021. jan. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!