Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire unalmas a munkátok?...

Mennyire unalmas a munkátok? Hogy lehet a nagyon unalmas munkát feldobni, hogy gyorsabban teljen az idő, ha nem telefonozhatsz mondjuk operátori melóban?

Figyelt kérdés
Van rá valami praktika, hogy az a 8-12 óra gyorsabban teljen? Például álmodozás, vagy ilyesmi?

2020. nov. 3. 08:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Könyvelek, egyedül. Úgyhogy nekem az egyik gépen mindig megy valami film, sorozat, zene.
2020. nov. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon. Zene, podcast beszélgetések hallgatása, zabálás (shame on me)
2020. nov. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én csináltam már olyat, hogy fejben verset írtam vagy átköltöttem. Operátorként még nem dolgoztam, de volt már monoton munkám.

Vannak szuper mindfullness gyakorlatok, én azok közül válogatnék minden napra valamit (vagy több valamit, mert azért 12 óra mégiscsak sok).

Fülesed sem lehet? Hangoskönyvet is szívesen hallgatnék.

2020. nov. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Fülesem maximum éjszakás műszakban. Hangoskönyv nem rossz ötlet.
2020. nov. 3. 08:52
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Én fülessel munka közben gyakran hallgatom Brian Tracy Főnix szemináriumát, tökre leköt és nagyon érdekes. Persze én is csak délután, ha a főnökség hazament.
2020. nov. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Titeket nem enged a főnök fülesezni? 😳
2020. nov. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egy multi gyárban nem igazán, csak este hattól legfeljebb.
2020. nov. 3. 17:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!