Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tanácsolnátok?

Mit tanácsolnátok?

Figyelt kérdés
2 hete dolgozok egy új munkahelyen, ahol 3-an vagyunk egy irodában. Az egyikőjükkel úgy tűnt kezdünk jóban lenni, ez tartott egy hétig. A másikon láttam, hogy az eleje óta nem vagyok szimpatikus neki. Azóta ők ketten “összefogtak” és eléggé éreztetik velem, hogy nem kedvelnek.

2020. okt. 23. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mit tanácsolhatnék? Foglalkozz a munkáddal. Gondolom, nem jópofizásért jársz oda, hanem a fizetésedért. Végezd el a feladatod, és próbálj kevés személyest, érzelmit a munkahelyedre vinni.
2020. okt. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miben látod, hogy nem vagy nekik szimpatikus? Nem csak képzelődsz, mert nem teszik alád a széket, amikor le akarsz ülni (képletesen gondolom)?
2020. okt. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem csak képzelődöm.....
2020. okt. 23. 17:15
 4/5 anonim ***** válasza:

A kérdésedben nem azt írtad, hogy azt képzeled, hogy..., hanem konkrétan kijelentetted.

Ne képzelődj, ha kérdezni valód van kérdezz, ha ők kérdeznek - válaszolj.

2020. okt. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs rosszabb mint a rossz munkahelyi légkör.. Lehet, hogy más helyet keresnék, sőt biztos, előző helyemen hasonló szitu volt, el is jöttem, és pont olyan helyet találtam, amire vágytam. Szóval ha nem változik a helyzet akkor én mennék.
2020. okt. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!