Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tanácsolnának az emberek...

Mit tanácsolnának az emberek a keveset keresőknek, Ha külföldön azt mondanák egyszer hogy nem kérnek magyar munkaerőt? Hogy ne menjenek többen Magyarországról?

Figyelt kérdés
Általában azt szokták mondani annak aki panaszkodik hogy alacsony a fizetése,hogy menjen külföldre dolgozni.És ezzel el van intézve.De mit tennénk ha egyszer Ausztriában,Németországban,Angliában vagy Hollandiában azt mondanák hogy nem kérnek a továbbiakban a magyarokból,oldják meg otthon a problémájukat.Akkor mit tanácsolnának egymásnak az emberek?Mit csináljanak?
2019. nov. 1. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
31%

itthon is lehet jól keresni, de sokan nem érdemlik meg, hisz nem dolgoznának meg érte, csak sírni tudnak


húgom érettségi nélkül vállalkozóként elég jól keres, pedig nem az eszéről híres, mégis meglátta a jó lehetőséget egy elég xar munka közepén


én informatikus vagyok, szóval nekem nem kell sokat tennem, ha jól akarok keresni


volt osztálytársam villanyszerelőként 500 alatt nem keres 1 hónapban, de nem is cégnek bedolgozik, hanem vállalkozó


sok lehetőség van amiből lehet pénzt keresni, sőt van olyan ami pár hetes tanulás után végezhető

2019. nov. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Ilyen soha nem lesz.

2. Nem minden fizet jól kint sem.

2019. nov. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
1. Aha, de nem lehet mindenki akkora ász mint ti vagytok. Minden munkára szükség van. És jó lenne ha senki se pusztulna éhen, normàlisan tudna élni. Még az utcaseprés, takarítás is egy létfontosságú meló a tàrsadalom szempontjából. Vagy az ilyen melókat senki ne csinálja? Vagy pl bemész a boltba, és nincs kenyér te lennél a legjobban felháborodva. De még sorolhatnám reggelig.
2019. nov. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13%

3-as mikor fogjátok már fel,hogy ,,mi lenne ha mindenki" egy baromság.

1-es jól ìrja,totál igaza.


Piac diktál azt fizetik meg amire van kereslet és amit nehéz művelni.


Utcát seperni kis pistike is tud 5 évesen,kenyeret sütni se nagy dolog bármikor megcsinálom én is ha ennék kenyeret.


Mindenki nem lehet de te lehetsz aki akarsz.


Miért kell mindig másokkal törődni.

Törődj azzal te ne végezz aljamelót ennyi.

2019. nov. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%

#3:

ismerek szakácsot és péket is aki jól keres

cukrászt is, de ő egyértelműen vállalkozó, míg az első kettő nem


nem a munka a lényeg itt, hogy ki mit végez, hanem hogy van lehetőség jól keresni az ilyen munkáknál is


de van példa olyanra is aki gyári munkás, nem valami jól keres ott, átlag szint kb, de mellette mellékesben a hobbijából pár éven belül jól fog, ezt onnan tudom, hogy együtt dolgozunk projekteken és haladunk ilyen téren


az meg a másik, hogy sokan csak a pénzért dolgoznak és utálják amit csinálnak, olyat kellene keresni amit szeretnek, amit élveznek, de sajnos sokan annyira kukák, hogy semmi nem érdekli őket és kedvük sincs megkeresni


nem azt mondom mindenki abból fog megélni amit szeret csinálni, de sokan még csak meg sem próbálják ezt megkeresni


meg ha minden xar maradnak a xarban nyakig, de nem tennének lépéseket, mert félnek a változásoktól, a bizonytalan jövőtől...

2019. nov. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
4. Beszélsz te itt hülyeségeket. Azoknak az alja melósoknak a munkái nélkül te halálra lennél itélve szó szerint. Én többre becsülöm azokat az embereket az ilyen magadfajta beképzelt fszoknál. És mindenkinek normális fizetés jàrna, csak sajnos szétlopják az országot így minden csak rosszabb lesz. Viszont tudom erre is a válaszod, inkább ne is írj semmit.
2019. nov. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%

6-os tipikus vagy,oldja meg a kormány,oldja meg más.


Ez a baj veletek,ébresztő KAPITALIZMUS ember.

Kádárotok règ elpatkolt már,30 év telt el,ideje lenne pici a saját életedért felelősséget vállalni TE SAJÁT MAGADNAK.


Nem a kormányon múllik az alacsonyabb melókat sehol nem fizetik ezt kellene megèrteni szépen.


Amúgy nekem van haverom aki lakásokat újjit fel degeszre keresi magát és ügyes.

Érdekes nem a kormánytól vár bármit is,sőt a sikeres emberek köpnek a kormányra lesz_rják mert tudják saját életüknek csak saját maga a kovácsa.


Inkább képezd magad legyen szakmád ahogy 1-es írja aztán rendesen fogsz keresni.

2019. nov. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
89%

Olyan biztos nem lesz hogy a nyugat azt mondja hogy nem kell magyar munkaero.

Akinek alacsony a fizetese Magyarorszagon annak altalaban nincs diplomaja es kint sem jo munkat vegez hanem pl mosogat, takarit, idos embereket gondoz, stb.

Ezeket nem vallalja el a helyi mert nem fizetnek jol, sot a magyar, lengyel, szerb, stb viszi le az arakat meg jobban, igy meg annyira sem tudjak ezt elvegeztetni a helyiekkel.


En azt tudnam tanacsolni a keveset keresoknek hogy nezzenek masik munka utan. Keressek a lehetosegeket.

Lehet gyarban is dolgozni eleinte szalagmunkat, kesobb muszakvezetokent es igy tovabb. Sok gyar szallast is ajant a messzirol erkezo munkasoknak es eleg jo fizetest.

Nekem szakmam van ugyhogy en inkabb vallakoznek ha meg mindig Magyarorszagon laknek, vagy legalabbis megprobalnam a vallakozast.

De a betanitott gyari munka sem rosz ha az embernek nincs vegzettsege es olyan cegnel van ahol lehet elore lepni.

Ujsagarusnal, kis sarki elelmiszerboltban nem lehet elorelepni mikor van 10 alkalmazott es felettuk kozvetlenul a fonok van aki egyben tulajdonos is.

A gyaraknal a tulajdonosok alatt vannak kulonbozo igazgatok, vezetok, csoportvezetok, muszakvezetok, stb.

2019. nov. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!