Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tanacsolnatok?

Mit tanacsolnatok?

Figyelt kérdés

22 eves lany vagyok, vegzettsegem es erettsegim nincs.

Dolgozom.

Ugy tunik nemsokara lesz 2-3millio forintom.

Mit kezdenétek evvel a penzzel? Az elso az lesz h veszek egy kisebb kocsit magamnak.

A maradek penzbol valami vallalkozast vagy olyan dologba szeretném befektetni ami hosszu tavon megoldja az anyagi gondokat. Mit tanacsoltok mit kezdjek a penzzel?


2020. márc. 5. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Megduplaznam.


Vagy ingatlanba tenném. Biztos nem kocsira szornam el. Az csak penztemetö.

2020. márc. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben tanulnék belőle,legalább egy értelmes szakmát.
2020. márc. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kocsi lenne a legutolsó,amire költeném.Utolsó voltam.
2020. márc. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Lehet vállalkozni belőle, de előbb tanulj. Tedd el azt a pénzt, és iratkozz be érettségire, majd csinálj meg egy piacképes szakmát. 2 szakma ingyenesen kitanulható, estin is.

Autót mindenképp kell venned? Tudod mennyibe kerül fenntartani? Kötelező évi legalább 40 ezer, gépjármű adó, téli gumik, olajcsere, tankolás, nem beszélve ha elromlik valami. Ha jó a tömegközlekedés, egy autó ráfizetés.

Tudom mindenki a saját kárán tanul, de gondold ezt át, ha eltapsolod pár év múlva fogod majd a fejed.

Ez nem egy nagy összeg, gyorsan el lehet költeni, és nem fogja megoldani hosszútávon anyagi gondjaidat, mert ha vállalkozol is, annak is vannak költségei és ha nem lesz bevételed, ez is ráfizetés lesz.

Mit szeretnél? Boltot nyitni, szépség szalont, kifőzdét, burkolni, villanyszerelni, autót javítani? Mindhez szakma kell.

2020. márc. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Mégis milyen vállalkozásba szeretnél kezdeni szakma nélkül? 2-3 millió nem olyan nagy pénz manapság aminek nagy hozama lenne bármibe fektetnéd is.
2020. márc. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valami képzést mindenképp végezz el, ha vállalkozni akarsz.
2020. márc. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is tanulásba, + állampapírba fektetném, és évekig hozzá sem nyúlnék. Más nem hiszem, hogy hosszú távon megoldaná a gondokat. Autóval nagyon hamar felélnéd ezt az összeget, főleg, ha eddig sem engedhetted meg magadnak. Vállalkozásba sem érdemes kezdeni ennyi pénzzel képzettség/ismeretség nélkül, könnyű átfordulni mínuszba.
2020. márc. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!