Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondanàl csak azèrt mert...

Felmondanàl csak azèrt mert bunko a fönök és terrorizàl? De amugy a fizu jo kollektiva jo, közel van a lakhelyhez, rugalmasak barmikor el lehet menni le lehet csusztatni stb, szoval ilyet ugy sem talàlnàl màsikat?

Figyelt kérdés

Kizàrolag a fönök az, aki elcseszi a napomat, terrorizal, igazsàgtalan, bunko, nelküle tökéletes menyorszàg lenne a munkahely, igy meg gyomorideg és pokol.

Vagy hol lenne az a pont amikor már lepni kellene?


Vagy egyéb megoldàsok?



#fönökkel valo összefèrhetetlenség, pszichikai terror
2020. okt. 1. 08:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
9 hónapig voltam ott. Felmondtam. Közel volt, jó fizu és rugalmas. De a főnök hisztis volt, okoskodó, stb. Amikor felmondtam, egyik kolléga közölte is, hogy csalódott bennem mert úgy érzi cserben hagytam. Ő a tipikus nyalógép volt és soha semmiért nem vállalt felelősséget, és mindi hárított. Amikor mentem be a papírokért épp sírt mert le ordította az akkor már volt főnököm. :D ő még mindig ott van
2020. okt. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. okt. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 kretens ***** válasza:
100%
Én közalkalmazott vagyok.Velem is szoktak bunkóskodni a főnökeim de egyszer elszakadt a cérna nálam.Csak annyit mondtam nekik hogy tudjátok a mai telefonok kiváló hangrögzitők plusz a rokonságomban több jogi végzettségü is van mielőtt még azt gondolnátok hogy egyszerű kisember létemre nincs hátterem.
2020. okt. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#13


És mi történt?

2021. márc. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 kretens ***** válasza:
100%
Hogy mi történt?Először a szokásos hogy ha nem tetszik fel lehet mondani.Hát ugye mivel akkor még közalkalmazott voltam nem olyan egyszerű kirúgni bárkit is ahhoz valós igazolható nyomós ok kell.Az csak úgy nem működik hogy valakinek a főnöke aki maga is közalkalmazotti törvény alá esik csak úgy kitalál valamit majd fegyelmit kezdeményez mert abból hosszú peres ügy is kikerekedhet és az igazság ki fog derülni.Még bepróbálkoztak nálam párszor és sikerült többször majdnem hibára kényszeriteni engem de ekkor megmutattam nekik egy listát hogy kik az én jogot végzett barátaim köztük ügyvédek jogászok és ismételten a képükbe mondtam fenyegetően hogy akár elmehettek az atya úristenig is akkor sem fogjátok ti sem megúszni mert negativ hiretek lesz és egy perc nyugalmatok sem lesz amig éltek.Azóta nem mertek többet provokálni engem.
2021. márc. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Egyházi alkalmazásban is rengeteg ilyen-olyan bunkóság adódik.
2021. márc. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem a szalagvezetőm volt az egyik munkahelyemen egy hülye p**a
2021. okt. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!