Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondanàl csak azèrt mert...

Felmondanàl csak azèrt mert bunko a fönök és terrorizàl? De amugy a fizu jo kollektiva jo, közel van a lakhelyhez, rugalmasak barmikor el lehet menni le lehet csusztatni stb, szoval ilyet ugy sem talàlnàl màsikat?

Figyelt kérdés

Kizàrolag a fönök az, aki elcseszi a napomat, terrorizal, igazsàgtalan, bunko, nelküle tökéletes menyorszàg lenne a munkahely, igy meg gyomorideg és pokol.

Vagy hol lenne az a pont amikor már lepni kellene?


Vagy egyéb megoldàsok?



#fönökkel valo összefèrhetetlenség, pszichikai terror
2020. okt. 1. 08:29
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Szakèrtelmem van, szakmilag nem vagyok rossz
2020. okt. 1. 08:31
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem egy évig tűrtem, nem volt pozitív irányú változás, így felmondtam. Nem bántam meg. Mondjuk az én esetemben a fizetés se volt kiemelkedő. Ahol most vagyok, ott jobb a fizu, a főnök elsőre sokkal jobbnak tűnt, de azért itt is van baj, a társaság itt is jó, csak az utazás rosszabb.
2020. okt. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz kérdés, én inkább megpróbálnám a főnök viselkedését lezsarni. Tudom nehéz, de ha sikerül jó helyen vagy.
2020. okt. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy érzem, nem tudom ignorálni a főnök stílusát, szorongok, feszült vagyok a viselkedése miatt, mennék.

Ha képes vagyok fapofával végighallgatni, és a mondanivalójából csak a szakmai résszel foglalkozni, az undokoskodást meg lerázni magamról, mint kutya a vizet, jót röhögnék rajta a kollégákkal, és maradnék.

2020. okt. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
39%

Minden fonoknek van fonoke, tegyel panaszt es kesz!

Ha tobb dolgozoval is ilyen, alljatok ossze. Nem kell azt hinni egy fonok mindenhato, mindenkit meglehet buktatni.

Akar hangfelvetelt is keszithetsz a terrorizalasarol stb.

De mivel semmi konkrtetat nem irtal, igy az is lehet te ertelmezed felre az egeszet.

2020. okt. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Hangfelvetelt ne készíts, hozzájárulás nélkül te figsz rosszul járni.
2020. okt. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Iràsban kommunikàlunk szinte mindenröl van bizonyiték.

Sokan nyalnak neki, meg becézik(!:D), sokan mellé àllnànak ha nem is neki lenne igaza.


Nem is értem hogy lehet egy fönököt ezzel a -ka,-ke kepzövel becezgetni. Plane ilyen fönököt.

2020. okt. 1. 09:03
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem itt volt helyben a vidékhez képest jól fizető állásom.


Csak heti 50 órát kellett érte dolgoznom. Két éven át az egész nyaram elment rá..


Hulla fáradt voltam az esetek 80%-ban



Voot két hét leállás nyáron + ünnepek... Stb


De nem fizette ki.


---


Kijujjam eltört én voltam a hibás

Lábamba drót csapódott műteni kellet, én voltam a hibás.

Az egyik fülemben halláscsökkenés lépett fel (zaj miatt)



Lassan egy hete mondtam fel, kezdetben bántam de most már örülök, hogy otthagytam.


Sose szabad hagyni magát az embernek, de mérlegeld az esélyeidet.

2020. okt. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem minden főnöknek van főnöke. Ha ő a tulaj, az általában sokat ront a személyiségen, mert senki nem fog szólni ha elszáll magától, nagyon sokból lesz zsarnok akarnok.


Nekem is volt pár ilyen főnököm:


-követelte hogy hazudjunk a termékről, még akkor is, ha a vevő rájött mi az igaz


-totál hiszérikus volt, ha valaki ellentmondott neki, 20 percet ordítottak a parkolóban. Nem ez nem beosztott, hanem vevő volt


-Állandó gondolat rendőrség, meg kellett adni neki az összes szociális média elérhetőséget, és állandóan passzív-agresszív üzeneteket írt


-A munkahely minden része be volt kamerázva és minden mozdulatunkat leste még a telefonjáról otthonról is. Betelefonált, hogy látta XY-t kiabálni a vásárlóval. XY-t a bolt közepén volt és 5 fültanú volt rá, hogy nem emelte fel a hangját, csak lelkesen gesztikulált.



Szóval ja. A hatalom megváltoztatja az embereket, pláne ha korlátlan hatalmuk van.

Mondtam már fel ilyen főnöknek és valószínűleg nem ez volt az utolsó.


A lelki terror nem éri meg a pénzt, mert utána a stresszoldásra rámegy amit megkerestél.

2020. okt. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után igen.
2020. okt. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!