Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondás előtti fizetés emelés?

Felmondás előtti fizetés emelés?

Figyelt kérdés

Fél lábbal már kint vagyok a mostani munkahelyemről. Az új helyem megvan, de még várnom kell kb. 2-3 napot, hogy megkapjam a szerződéstervezetet és rábólinthassak. Pénteken délelőtt voltam megnézni az új helyemet és aznap este meg küldtek egy e-mailt, hogy 40 ezer forinttal megemelik a fizetésem(tavaly 18 ezerrel emeltek). Kérdeztem egy kollégámat,hogy ő kapott-e fizetéssel kapcsolatos levelet, de nem. Olyan mintha ez egy egyedi ajánlat lenne nekem.


Viszont a munkahelyemből meg elegem van már. Mindenképpen be fogom adni a felmondásomat, ha tudom már mikortól kezdhetek.

Arra gondoltam, hogy megköszönöm ezt, de nem élnék vele. Csak nem tudom, hogy ez mennyire lenne ciki(?)vagy nem is tudom mi a jó kifejezés erre. Vagy ne is foglalkozzak ezzel? Elég kellemetlen nekem ez az egész így.



2020. aug. 30. 09:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hű, durva.


Fontos ember voltál náluk.

2020. szept. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!