Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tulgondolom, vagy ez utal...

Tulgondolom, vagy ez utal valamire?

Figyelt kérdés
Munkahelyen szoktuk latni egymast egy pasival, de nem napi szinten. Tudom egyebkent hogy van baratnoje. Tehat szokott nezni, volt hogy mentem az epulet fele, o epp az autojahoz ment es ahanyszor raneztem lattam hogy nez engem. Mas nem volt ott. Masik eset hogy jott ki egy irodabol, meglattuk egymast, es mikor bezarta az ajtot es elindult volna, visszafordult es ram nezett elotte. (Remelem ertheto, probalom kevesbe komplikaltan leirni 😅😅). Most mas nem jut eszembe ami ilyesmi lett volna, de neha elkapja a fejet ha ranezek, neha tartja a szemkontaktot viszonylag sokaig. Emellett lattam mar hogy vegignez rajtam neha.
2020. júl. 26. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy tetszel neki, de ebből kár messzemenő következtetést levonni.
2020. júl. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Komolyan mondom sok felnőtt ember úgy viselkedik, mint valami 15 éves kislány sőt ez már óvoda kategória.... Mi lenne ha felnőttlétedre oda mennél és meg kérdeznéd, hogy miért nézeget?
2020. júl. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hàt nyitott szemmel jàr még attol hogy van pàrja annyi biztos
2020. júl. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A fèrfiak már csak ilyen stírölősek.Nemcsak tèged nèz meg hanem minden nem ronda nőt.
2020. júl. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csinosnak tart. Attól hogy észreveszi a szépet még nem akarja csalni veled az asszonyt.
2020. júl. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!