Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek valami bajuk...

Szerintetek valami bajuk lehet velem vagy túlgondolom?

Figyelt kérdés

van egy haverom és a barátnője. velük szoktam bulizni járni mert a baráti körömben nem igazán jár más. Általában náluk kezdünk alapozni az estére. Írtam nekik most, hogy ugye akkor találkozunk, mint ahogy szoktunk, de egyikőjük se válaszol csak a másikra hárítja a dolgot...

Nem akarok tolakodó lenni.. csak hát én vidékről megyek fel Pestre és nem árt tudnom hogy akkor hogy tervezzem a napom, mikor vonatozzak be stb.


2018. aug. 31. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem valami bajuk van veled, csak a gerinc hiányzik belőlük, hogy ezt ki is mondják. Szervezz úgy, hogy őket nem veszed figyelembe.
2018. aug. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem akarnak veled 'alapozni', pláne ha sose viszel piát.
2018. aug. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Én nem firtatnám (ha annyi nincs bennük hogy megmondják), estig rá se kérdeznék, ha nem mondják akkor egyértelmű hogy gond van.

Ha későn szólnak, akkor "tudjátok vidékről megyek, későn szóltatok már nem tudok elindulni" - ezt mondanám.


Alapból úgy készülnék ez esetben hogy nem megyek, mert - úgy tűnik - valami gond van.

2018. aug. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%

NEm hiszem, hogy szeretik az édeshármast.

A haverod és a barátnője valószínűleg kezdenek felnőni és a kapcsolatuk komolyra fordulni, és már nem fér bele az összképbe a haver aki azért utqazik fel Pestre, hogy bealapozzon náluk aztán folytassa a hedonizálást egy buliban.

Nem ártana neked is egy magasabb lét-szintre lépned, ahol nem ez a cél/kikapcsolódási forma?


Egy idő után a normális emberek kikoptatják azokat a haverokat akikkel csak a berúgás/szórakozás a közös pont és nincs semmi egyéb közös. Normális: aki felnő (tudom nem mindenki nő fel).


Biztos nem tetszik, de igyekeztem őszinte lenni.

2018. aug. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nagyon ritkán jutok fel Pestre egyébként.. De kösz #4es az ítélkezést.

szerintem a 2-3 havonta 1 kulturált alkoholizálással semmi probléma nincs 23 évesen.

és azt egy szóval sem mondtam hogy nem szoktunk más programokon is találkozni

2018. aug. 31. 15:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!