Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyi stressz elviselésér...

Munkahelyi stressz elviselésére van valami módszer?

Figyelt kérdés

A munkahelyváltás folyamatban van. Csak amig nem vesznek fel máshová, addig is kellene valami jó módszer, hogy ne menjen teljesen tönkre az egészségem.

A stressz oka egyértelmű, nem tudom teljesiteni a felemelt darabszámot, emiatt mindennap kapom az ivet, és soha nem tudom, mikor fognak emiatt kirúgni. Igy már gyomorgörccsel megyek dolgozni is, mert félek, hogy az lesz az utolsó napom.



2020. jún. 21. 10:24
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
# Köszi a választ. Azóta már "megoldódott". Múlt héten kirúgtak, mondván, lassú vagyok. Azóta másfajta stressz van. Vajon mikor találok másik munkát? Vajon kitart-e addig a pénzem? Vajon nem kapok-e addig egy jó kis idegösszeomlást? Amúgy igazad van, tényleg nem éri meg. Csak nem találtam azóta sem másikat.
2020. júl. 7. 10:19
 12/14 anonim ***** válasza:
Akkor nem is akarlak tovább keseríteni de jelenleg én is munkát keresek, és annyira durva a túljelentkezés hogy elég az interjún egy rossz mondat, vagy csak szimplán nem tetszik a pofád és nem vesznek fel, az elmúlt 2 hétben 2 sz*ros operátori állást pályáztam meg és egyikre se vettek fel, indoklás nélkül utasítottak el természetesen.
2020. júl. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, te merre keresel munkát. Én Veszprém megyében. Ott még hirdetés sincs, ahová lehet jelentkezni. A munkaközvetitők honlapjain sincs semmi, az állásportálokon, a cégek honlapjain se. Nem is tudom, hol kellene keresnem? Balatonpart telitve azokkal, akiket tavasszal elküldtek, igaz oda nincs végzettségem sem. Voltam a toborzóirodában is, alkalmatlan vagyok katonának. Munkanélkülit egy hónapig fogok kapni, hogy utána mi lesz, passz. Várom a csodát, persze az itteni válaszolók szerint a sült galambot. De nem tudom, még hol kellene próbálkoznom. Nincs több ötletem.
2020. júl. 7. 15:17
 14/14 anonim ***** válasza:
Én antidepresszánst szedek, de nekem szociális fóbiám van.
2022. jan. 10. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!