Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyi stressz elviselésér...

Munkahelyi stressz elviselésére van valami módszer?

Figyelt kérdés

A munkahelyváltás folyamatban van. Csak amig nem vesznek fel máshová, addig is kellene valami jó módszer, hogy ne menjen teljesen tönkre az egészségem.

A stressz oka egyértelmű, nem tudom teljesiteni a felemelt darabszámot, emiatt mindennap kapom az ivet, és soha nem tudom, mikor fognak emiatt kirúgni. Igy már gyomorgörccsel megyek dolgozni is, mert félek, hogy az lesz az utolsó napom.



2020. jún. 21. 10:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem be kell venni a le.arom tablettát. Főleg, ha már megvan az új munkahelyed, minek aggódni..
2020. jún. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Még nincs meg, pont ez a probléma. Egyelőre keresem az új helyet, de még nincs biztos hely.
2020. jún. 21. 11:02
 3/14 anonim ***** válasza:

"A munkahelyváltás folyamatban van."


Ezt a mondatodat akkor félreértettem, bocsi.

2020. jún. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Annyit jelent, hogy ezerrel keresem a másik helyet.
2020. jún. 21. 17:16
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Tűrsz és nyelsz. Más megoldás nincs.
2020. jún. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát igen, én is erre jutottam. Csak még nem jöttem rá, hogy lehet tűrni a kirúgástól való félelmet.
2020. jún. 21. 20:49
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hol dolgozol? Gyárban? Szard le. Nem vagy állat hogy 8.oraban ugráltassanak. Csinálsz amennyit csinálsz. Vagy felmondasz
2020. jún. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen, gyár. Gyakorlatilag 10 másodperc van egy munkadarabra. A felmondás csak akkor lesz opció, ha lesz másik hely. De hogy az mikor lesz, azt nem tudom, és azt sem, hogy azt még megérem-e.
2020. jún. 21. 23:06
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

Kis főnök vagyok , sokkan vannak fölöttem is, egyik fülem én be, másikon ki.

Ennyi.

Csak a pénz miatt vagyok ott, semmi másért.

2020. jún. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%
Figyelj ne STRESSZELLLLJ! Én is dolgoztam gyárban, minden nap kaptam az ívet, eleinte azért mert nem tudtam még gyorsan, és precízen csinálni a munkámat, aztán mikor már könnyen ment a dolog, azért kaptam az áldást mert nem bírta a pofámat a "kis főnök" tűrtem tűrtem 4 hónapig aztán elpattant az agyam és le bsztam egy istenes pofont az illetőnek plussz egy kis kanyázást, mehettem a sündörségre, és fegyelmivel ki is rúgtak. :D Szóval hagyd ott, mert vagy úgy jársz mint én hogy egyszer szakad a cérna, vagy az idegtől egyszer rosszul leszel le esel a lépcsőn vagy bármi más azt REKT. Nem éri meg...
2020. júl. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!