Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyen kit próbáltak...

Munkahelyen kit próbáltak h@lyének nézni úgy, hogy vezetőként dolgozott? Többi lent.

Figyelt kérdés
Vezető beosztásban dolgozom, és az egyik emberemen észrevettem, hogy átver folyamat. Beszélünk pl. egy adott problémáról és másnap vagy esetleg pár órával később teljesen másképp emlékszik mindenre. Erőszakosan próbál meggyőzni arról, hogy nem azt mondta amit. Jártatok-e már így? Mit lehet tenni ez ellen? Valami jó tanács?
2020. jún. 18. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Hu en kileptem..

Engem olyanokkal akartak meggyözni mikor kerdeztem barmit hogy dehat màr elmondtam, ezt is ismètlem azt is elmondtam.

Hiàba mondtam hogy NEM, mem szolt rola.


Erdekes màs munkahelyeken egy ilyet sem kapok meg hogy olyat kerdeznék amit màr elmondtak volna.


Szerintem léteznek memoriazavaros mentalis beteg emberek. Szoval el is hiszik amit tévesen mondanak.


Ilyenekkel borzalom együtt müködni.

2020. jún. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ennyire nem volt soha súlyos. Ilyen embert én kiraknék gondolkodás nélkül.
2020. jún. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!