Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már olyan, hogy lejárató...

Volt már olyan, hogy lejárató kampányban volt részed a munkahelyen? (Benne volt főnök, Hr-es, munkatárs. ) Mit csináltál ilyenkor?

Figyelt kérdés
2019. aug. 24. 09:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Naná, 2x is.

Az elsőnél kilettem rúgva mert "üzleti titkokat szivárogtattam ki" 😂 gépkezelő voltam. Kinek? Hova? Miért? Mindenki röhögött rajta aztán 2 hónap alatt az egész állomány lecserélődött.


Másik, felvettek szintén gépkezelőnek de nem engedték h megtanuljam a gép működését.(???)

Teltek a hetek, a többiek sem értették h mit kérdezek annyit, ugyanis a hr-es azt komminikálta nekem h igen kérdezzek, tanuljak, nekik meg azt h majd ha megfelelően szedem le a sort akk MEGLÁTJÁK h megtanulhatom-e a gépet.

Eltelt 1 hónap, elegem lett, kinyitottam a számat, a hr-est gentlemen módra kiosztottam és elküldtem oda ahova illik, nem lepte meg, ott is érezte magát.

Ugyhogy ott én mondtam fel. Az volt életem leggusztustalanabb munkahelye, nemcsak az emlitett sztori miatt.

2019. aug. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Felvettem a harcot èn is.
2019. aug. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!