Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzem magam egyedül?

Miért érzem magam egyedül?

Figyelt kérdés

Vannak nagyon jó barátaim akiket nagyon szeretek de valahogy nagyon egyedül érzem magam. Nagyon rossz érzés és nem tudom miért érzem ezt pedig ők mindig mellettem vannak én mégis nagyon egyedül érzem magam. Miért van ez? Nagyon rossz úgy érzem hogy egyikkel sem lehetek 100%ig őszinte. Nagyon durván maganyosnak érzem magam.

16/L


2019. júl. 7. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem akarok okoskodni, de ez hasomló lehet, mint az anorexia, csak te nem kövérnek érzed magad sovány létedre, hanem magányosnak, miközben sok barátod van. Nyilván nem a barátaid számát kellene megkétszerezni-háromszorozni, hogy elégedett legyél, hanem a meglévőket kell tudnod megbecsülni, mert az számukra is sértő lehet, ha megtudják, hogy egy közösen töltött nap után te csalódottan és szomorúan köszönsz el tőlük. Az első gondolatuk az lesz, hogy ha ők nem elég jók neked, akkor talán legközelebb már nem fognak hívni. ...és akkor leszel csak igazán egyedül...
2019. júl. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ertelek de nem tudok ezzel mit kezdeni nem direktbe erzem ezt.
2019. júl. 7. 21:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, minden korodbélinek vannak ilyesmi gondolatai. Kinövöd. Tényleg.
2019. júl. 8. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!