Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A szép nőknek nem olyan...

A szép nőknek nem olyan kényelmes a szegénység, mint a gazdagság? Ez az oka annak, hogy válogatnak és visszaélnek a külsejükkel?

Figyelt kérdés
2019. jún. 17. 20:12
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
84%
Bombanős?
2019. jún. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Már megint te.... :D
2019. jún. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
87%

Valaki rohan feléd egy késsel.

Te vele szemben állsz pár méterre és lőfegyvert fogsz rá, te félredobod a lőfegyvert és inkább ököllel próbálsz meg harcolni vele.

Esetünkben a késes támadó az élet nehézségei.

A szemben álló fél a nő.

A fegyver pedig a szépsége.

Mindenki azt használ amit tud, hülyeség nem kihasználni azt ami rendelkezésre áll.

2019. jún. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
71%

A világ legszebb nője se szép hiányos fogakkal, lepusztult bőrrel, széttört hajjal. Azok a nők azért szebbek, mert van pénzük az ápoltság elemeinek megteremtésére.


Amúgy figyi a nőknek csak a pénz kell duma egy kifogás arra, hogy neked nem megy valami :D Minél hamarabb felhagysz vele, annál hamarabb lesz jobb neked.

2019. jún. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Mégis kinek nem kényelmesebb amúgy? :D Persze tudom, sokan szeretik beszuggerálni magukba hogy mindenki aki gazdag az valami gonosz ember, mert megnyugtatja őket, de azt hiszem mindenki inkább lenne gazdag mint szegény.
2019. jún. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
A csunya/népszerűtlen férfiaknak nem kellenek annyira a szintén csunya nők, mint a szépek? Ez az oka annak, hogy a szép nők vélt vagy valós randizási preferenciáiról hisztiznek megszállottan?
2019. jún. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
48%

Nagyon általánosítasz kedves kérdező, de megsúgom pasiknl is van olyan.


Hidegen hagy hány ember fordul utánam, van egy párom, akit szeretek s bármit megteszünk egymásért.

A pénzzel és életvitel, körülményekkel mindig is úgy voltam:

Magam akartam/akarom megoldani, előteremteni, nem függeni dolgoktól és másoktól. A szabadság egyik eszköze az a "multifunkciós papírdarabok gyűjteménye", amiért megdolgoztam.

Művészként főleg nehezebb is volt.


Falun nőttem fel 😊 az ottani élményeket pedig jövendőbeli gyermekeimmel is meg szeretném osztani pl a kreativítás, bunki építés, a természet szépségei s előnyeit értékeljék.

(rokon gyermekeit olykor rám hagyják és szeretik azt, ahogy erre rá tudom vezetni a "mai" gyermekeiket)


Párommal mai napig ki-ki megyünk a szüleinek a hegyére. Szabadban sütünk, ha jobb idő van, kis falusias "paraszt házikóban", mezei fürdéssel 😁

Ami gyermekkoromat is felidézi és mindig egy újabb élménnyel, emlékkel gazdagodunk.


Sokan csak egy csinos kis "titkárnőnek" néznek.

De meglepném őket pl ezzel a hegyre kijárással, kreativ dolgaimmal, a fúrótól kezdve a fűrész, szikéig mindent jól kezelek.

Az OBI-ban is kamilláznak, amikor hobbijaimhoz, itthoni alkotáshoz veszek szerszámokat, eszközöket, alapanyagokat. 😂 ingben, magassarkúban, körszoknyában mindig elégedett s várva várt mosollyal jövök megyek, mert tudom már előre mit alkotok, amit nagyon várok és felpörget.

Kanapét is magam csináltam az alap váztól a kárpitozásig 😄


Volt anno olyan kollégám, aki poénosan megjegyezte:

Te lány, jobban örülnél egy fúrógép szettnek, mint a karikagyűrűnek."

- nos igen, volt ebben igazság 😊


Nem éltem vissza a külsőmmel.


Volt olyan, hogy a lyukvadász vulgáris népet szimplán szavakban letördeltem a kis szarvaikat.


A volt főnököm a mai napig lapítva megy el mellettem.

Főleg az olyanokat szánom s megvetem, akiknek ott a több éves kapcsolata s van pofája megpályázni másik nőt csak, mert a farkára húzná... Undorító. (az ilyen nőket is lenézem)


+ utálok shoppingolni, nem bírom a mű dolgokat.


Hajam nem festett, nem vasalt, combközépig ér, magam csinálom a fazonokat (fodrászkodom is, annak készültem, de rájöttem, nem igazán illik hozzám).

Körmeim eredetiek, fehérek, 5-7mm hosszúak, erősek. Mosogatásnál se törnek le. Sőt olykor viasz faragáskor használom is.


Párommal közös hobbiként jelenleg a "tudásunkat" összeadtuk.

Megterveztem a lámpa formáit, megbeszéltük elektronika beszerelését, módosítottam rajzokat, kivitelezgetem, ahol besegít mondott/mutatott magyarázatom után, ő pedig az elektronikát beszereli.


Figyelek arra, miben s hogyan tud részt venni, ha van kedve neki is alkotni, kivitelezni - szerencsére szereti ő is ezeket 😃

Volt olyan, hogy talált pár szimpatikus ötletet és csak azért felhívott mikor érek haza, szeretne valamit mutatni.


Ezek azok a pillanatok és élmények, érzések, amik felemelik az ember szívét-lelkét; a napok pedig nem mindennapos szűrkék, mint sok más embernél.


S kedves kérdező:

A szegénység SOHA "nem olyan kényelmes" SENKI számára.

Hiszen az alap életfeltételek egy folyamatos agyalás és a stressz éri az embert, aminek nem kellene lennie.

Az más ha a nagybetűs világba kilépsz és meg kell küzdeni kezdetben... S más az, kik idősebb fejjel nem nyugodhatnak, mert pl napról napra élnek.


Az emberek sokszor megrekednek, mert nem néznek szembe első sorban önmagukkal.

Pl hol tartok? Mit szeretnék? Hogyan juthatok el a célba? Mik az előnyeim, hátrányaim, hátrányokat elhagyni vagy előnyünkre használni...stb

Önfejlesztés mentális dolgoktól kezdve a tudásig. Testünkre is ügyelni, karban tartani.


Ez egy nagyon tág és hosszú témakör.


Amit sokan elhanyagolnak, főleg a mai rohanó világban.


A másik gond napjainkban:

A küzdés, akarat, kitartás, fejlesztés, lreativítás kihalóban van a digitalizálódó világunkban.

Pl fiatalabban s korombeliek:

Ismerkednek, találnak párt, de gyorsan szét is mennek...

Miért?


Mert a kapcsolatokat is az agyuk úgy dolgozza fel, mint pl első kattintásra nem tölti be egyből az eszköz vagy a net az adott oldalt.

Idegrohamot kapnak és "tovább lépnek" csak mert nem egyből úgy működnek a dolgok, ahogy ő elképzeli.

Lecseréli a "probléma" forrását.


Az helyett, hogy utána nézne s kiderül, hogy apróság miatt van a gond. (pl nem kap elég figyelmet a másik - egy adott eszköznél pedig pl full memoria/kevés tárhely csak a gond 😂)


Ilyen a társadalom zöme...


Pénzről még annyit. Sokan másképp kezelik s értékelik.

Az adok kapok elvet se igazán értik, nem is gondolkodnak el ezen a téren.


De ne feledjük azt se, hogy a hobbik zöméhez szintén kell pénz. Nálam pl alapanyagok.

Ha 600ft-os ha 300k ft-os.


S persze a mi kapcsolatunk se lenne ott ahol, ha nem költünk a találkozásokra.


Egy nyaralás alatt ismertük meg egymást, kiderült:messze lakunk egymástól, de mivel nagyon értékes s érdekes személyt találtunk meg egymásban, nem érdekelt mi áron csak lássuk egymást.


Ráadásul nyaralás után nemsokkal mentünk közös nyaralás/utazásra is, mivel volt még szabadságunk.


A hétvégi találkozásokra csak az út: 12k a benzin.


Mivel kapcsolatban az egyenlőség minden téren az elvem. Nem hagytam, hogy ő fizesse a dolgokat.

Fele-fele vagy egyszer én, egyszer ő állta.

Persze a férfi büszkeség meg a vacak "hagyomány" miatt ki kellett harcolnom s kezébe kellett nyomnom az elején, majd hosszabb beszélgetés alatt bővebben kifejtettem: Ha egyenlők vagyunk, ebben is, hiszen mindenki pénzből él, én pedig nem sajnálom a páromtól, főleg, ha ő se.


Fogadja el azt, aki vagyok.


Idővel rájött dolgokra s jobban értékel.



"válogatnak és visszaélnek külsejükkel"


A szépség s ideál mindenki más számára más.

Ez pedig természetes, hogy a magunk szépség ideálja vonz minket, hiszen mi is élőlények vagyunk.


Az állatoknál is a díszelgés, párzási színek vagyis a kinézet is számít.


Sőt nálunk embereknél a hormonok, másik ember illata is hatalmas befolyással van ránk és a jól működő párkapcsolatra.


Az más ha valakiknek valakik szimpatikusabbak vagy "szebbek", de megsúgom: Vannak olyanok akik simán azzal élnek vissza, hogy lyuk van a lábuk között és sablon klón sminkkel a vulgáris társadalmat megveszi kilóra. 😂


Sok olyan pasi és nő is van, akik az "átlag" ideálnak "megfelelnek" s vevők egymás hülyítésére.

Ismerek olyat is, aki duci volt mindig is, de kedvelték az idősebb csúf emberek, ő pedig gazdagabb fszról fszra haladt felfele, jelenleg politikustól van gyereke.

Elkényeztetett volt, amikor meghalt az anyja is, a pénzt s örökséget elverte. Lusta picsu, dolgozni luxus, de a pénz szórás az megy.


Azt is elmondom: Vannak ilyen pasik is... Nem csak nők😉

Voltak olyanok, akik csak a pénz és lyuk miatt hajtottak rám...


Én magam is válogattam, de kell is alapból, nah meg a mai világban.


Az más kinek mik az értékrendjeik.

Számomra a megjelenés, külső és főleg a személyiség.

Egy "titok" a személyiségünk ordít a külső megjelenésünkről.


Pl arc-, jellem diagnosztika, nonverbális kommunikáció, kedvelt és használt színek, ruha-, szabás stílus, ápoltság...stb


Pl anno párom kézfejeiről már láttam, nem éppen fizikai melós, az ujjai nagyon szétálltak adott kéztartásban vagyis billentyűt nem keveset használta (opciók: Gépel, kockul vagy zongorázik), enyhe stressz vagy pótcselekvésre utalt a piszkált körömágy és környéke, látszott kis bőrkeményedés, amin látszott, hogy kenve van s karbantartva (szóval munkálkodik a két kezével, ez lehet házkörüli tevékenység vagy/és hobbira utaló jele is), körömhossz: tövig vágott, mint a legtöbb pasinak, mert nem bírják elviselni. 😂


A kommunikáció alatt nem csak arra kell figyelni ki mit mond (7%) hanem azt is, ki mit hogyan mond, milyen hangnemben (38%), milyen testbeszéddel (55%-a a kommunikációnak)rendelkezik az illető.


Alig pár perc alatt, ha tudsz olvasni a másikból, leleplezheted.


Az arckarakterből olvasás pedig nagyon megkönnyítette a dolgomat sokszor, páromnál is.

Olyan személyiséget olvashattam ki, aki számomra ideális pár "lehet" s az is lett. 😇


Lehetne még írni rengeteg mindenről és részletekbe bele menni, de akkor már könyvet kellene írni 😂


A "közönséges" c@fk@'k@t nézd levegőnek s keresd azt, azokat az embereket, kik számodra ideálisak (barátok, kollégák, család, párkapcsolat)

2019. jún. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

"A szép nőknek nem olyan kényelmes a szegénység, mint a gazdagság?"

Hogy mi van? Mégis kinek nem kényelmesebb a gazdagság?


"Ez az oka annak, hogy válogatnak és visszaélnek a külsejükkel?"

Mindenki válogat, aminek az oka hogy megfelelő párt keres magának. Tudod, olyat aki életképes, aki pozitívat hoz a kapcsolatba, stb.

Ez nyilvám együtt jár azzal hogy aki csak siránkozni tud, mint te, azt nagy ívben el fogja kerülni mindenki, mert senki nem azért keres párkapcsolatot, hogy csak még több gond szakadjon a nyakába.

2019. jún. 18. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Anno amikor neten társkeresőztem, néha beleakadtam ilyen arcokba mint te, akik a harmadik mondat után azon vinnyogtak, hogy milyenek a nők.... Ilyen férfi kell a francnak. És nem a pénze, hanem a szánalmas komplexusos viselkedése miatt.


De egyébként meg NYILVÁN jobb gazdagnak lenni, mint szegénynek. Gondolom te se küldenéd vissza a lottó 5öst Hmm???

2019. jún. 18. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Látom a kifogások és a megmagyarázások szigetére érkeztünk. Senki nem fog fegyvert ti nektek, nőknek a fejéhez, hogy a gazdagokat keressétek és a szegényeket kerüljétek. Már csak a biológiai tiszta kívánalom miatt(ami a romlott belső miatt a szép nőkben nincsen) is létre kellett volna jönni, egy alkalmazkodó legalább néhai kalandoknak. Nem csak mindig a kifogásokat keresni: Ezért, azért nem jövök össze veled stb..
2019. jún. 18. 11:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!