Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan, aki magányos...

Van itt olyan, aki magányos és úgy érzi, mindig egyedül fog maradni? 37/F

Figyelt kérdés
Sokszor azt érzem,hogy egyedül vagyok ezzel a helyzettel.

2019. ápr. 26. 23:33
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Rengetegen! És mit tettél a magányod elkerüléséért?
2019. ápr. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én úgy érzem, vagyis tudom.
2019. ápr. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen. Lassan 30 vagyok, általános iskola felső tagozatától kezdve szenvedek a magánnyal. F
2019. ápr. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Társas magány és az igazi törődés, lelki érintés, szerelem hiánya. Nem vagy egyedül a magányban, ha ez megnyugtat :)
2019. ápr. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy egyedül, én is magam vagyok, de engem pl. nem zavar.
2019. ápr. 27. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen. Eleinte zavart aztán minden reggel tükörbe néztem, mára elfogadtam és belenyugodtam, jó nem mondom, hogy néha -moat is- nyomaszt a dolog picit, de tűrhető.


21/F

2019. ápr. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%

Egyre kevésbé, de ez nem segít rajtad. Ha az emberek van lakása, autója, jó szakmája, amivel elégedett, mert jó fizet, és tényleg szereti is a munkáját, ha van emellett szabadideje, mert nem csak a munka van, hanem azon túl is élet, egy két hobbi, sport, ahol sikerélmények érik, mert nem csak munkatársak vannak, hanem sporttársak, aztán ott van a háziállat, kutya, macska...úgy tűnik ennek azt embernek mindene adott a családalapításhoz, nincs elhízva, mert sportol, bírni fogja a szexet szusszal. És akkor keres(het) társat maga mellé, hiszen már majdnem mindene megvan, de lesz, marad energiája, jól megdugni az életébe belépő új lényt, fejlődés lesz e vagy leépülés, mit tesz majd másképp a szexért, egy ölelésért. Aggódik szívében, egyedül marad, pedig felépítette a borodalmat, amibe egy nő vihetne színeket. Észreveszed virágok nincsenek a házban, és a függönyök sincsenek mai trend szerint. Ekkor már súlyos a gond, amikor aggódsz a függöny miatt, átveszed a női aggódalmak zömét, virág, függöny, ablakok tisztasága, és a vécéülöke is levan hajtva. Felhívod Amandát gyorsegélyre, a legjobb prosti a városban, élvezi, és jól bírja az anált, leszopatod, és közben a függönyöket is feleded egy kis időre. Kifizeted, és megkönnyebbülve egy sörrel a kedvenc fotelodba hüppedve, elkondolkozol, azon mikor fordult rosszra minden, mikor szoptad be, hogy neked nem lehet senkit.

Bocsánat, kicsit elment a vonat.

2019. ápr. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Nekem van párom de a magányt sok mindenre lehet érteni

Nekem szociális magányom van azaz nincsenek barátaim de ahogy végignézek az emberek rosszmájúságán inkább nem is kell barát

2019. okt. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én egy kicsit mindig egyedül leszek, akárkik is vesznek körbe
2021. okt. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!