Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek lehet több barátsá...

Szerintetek lehet több barátságnál olyan valakivel akivel régóta csak barátok vagyunk?

Figyelt kérdés
Van egy lány barátom.Neki nincs szerencséje a fiúkkal,nekem meg a lányokkal.Meg is szoktuk beszélni egymással a problémáinkat.Lehetségesnek tartjátok hogy azért nem találjuk magunknak a megfelelő párt mert a sors azt akarja hogy egymással jöjjünk össze?Én ezt hülyeségnek tartom,ilyen csak a filmekben van szerintem.Ma sokat gondoltam a lányra és rájöttem hogy eddig ő a legnormálisabb lány akivel találkoztam.Mindig más lányok után futottam vele csak barátok voltunk mindig.Annak ellenére hogy csak barátként szeretjük egymást,lehet ennél valami több?
2019. ápr. 23. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ő is így érez, akkor persze, hogy lehet.
2019. ápr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy benne lenne e hogy több legyen e köztünk barátságnál.És én se tudom hogy jó lenne e ha összejönnénk,olyan jól megvagyunk barátként.
2019. ápr. 23. 20:35
 3/6 A kérdező kommentje:
Mindig más lányok után futottam,pedig Ő sokkal normálisabb mint azok a lányok akikkel eddig össze akartam jönni.Ráadásul sokkal szebb is.Amúgy jelenleg is olyan szekér után futok ami úgy néz ki nem akar fölvenni.
2019. ápr. 23. 20:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon is lehetséges, ha már felmerült benned a kérdés. :))) Érdemes lenne megpróbálni. Szerintem egy barátságból jó kapcsolatok alakulhatnak ki.
2019. ápr. 24. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Na, mi lett végül?


Vetted a bátorságot és elhívtad randira?

2019. ápr. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem hívtam randira,másik lánnyal foglalkozok de az nem akar tőlem semmit.Ő viszont elengedte azt a fiút akivel nem illettek volna össze.Most egyedül van,igaz ott vagyok neki én de mint csak barát.
2019. ápr. 27. 22:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!