Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nektek sikerült itt bárkivel...

Nektek sikerült itt bárkivel beszélgetni, lett belőle valami?

Figyelt kérdés
Szóval.. eltávolodtam régi barátaimtól.. könnyű mondani keress mást" lehetetlen feladat, azért tettem fel a kérdést mert érdekel szerintetek lehet e neten barátságot kialakítani? Volt egy fiú akivel sokáig beszéltem.. csak tönkrement a telefonom. Kezdem azt érezni lehetetlen barátságot kialakítani, csak iskolában van még egy csekély esélye az embernek.. Most nem konkrétan párkapcsolatra gondolok, hanem beszélgetős,mozizós, bulizós oda-vissza barátságra. Kíváncsi vagyok van e olyan személy akinek sikerült?
2019. ápr. 2. 11:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%
Többször beszélgettem innen emberekkel, volt, hogy tovább vitattunk egy témát privátban egy-egy kérdésnél. Ennél tovább nem ment a dolog, mert nem is vagyok nyitott netes barátságokra (se időm, se türelmem ezekhez), ahhoz meg túl messze élek, hogy igazi barátság alakulhasson ki bárkivel is.
2019. ápr. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
82%

ha voltak is valakik, már régen nem beszélgettem itt senkivel, volt hogy ők nem írtak vissza, volt hogy én felejtettem el, amikor meg bocsánatot kértem, akkor megint ok nem válaszoltak... ez van, pedig jó lenne néha dumálni hasonló érdeklődési körrel rendelkező emberekkel.

26/l

2019. ápr. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
63%
A 2 legjobb barátnőmet itt ismertem meg (az egyetem hozott össze minket) és a párommal is itt kezdtünk beszélgetni.
2019. ápr. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
54%
Nem igazán, egy idő után nem válaszoltak /nem írtak többet. Volt már arra is példa, hogy bejelöltük egymást facebookon és onnantól kezdve nem írt többet... Ki érti ezt 🤷‍♀️
2019. ápr. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
64%
Egy hete használom az oldalt újra, bár az acc 2 éves, de akkor csak tanulmányokkal kapcsolatos kérdésekről beszélgettem. Most általában csak eleve perverz kérdések érkeznek, vagy néha valaki valami aktuális kérdéssel jön, de átmegy bunkóba, ha nem értünk egyet. Egy embert vettem fel normális társalgás után, de az is gyakorlatilag 10 perc alatt átment vergődésbe, hogy ő csajt szeretne nagyon.
2019. ápr. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos nem. Bár két emberrel már elég régóta levelezgetek itt heti szinten, de ez abszolút nem elégíti ki a élő kapcsolatok hiányát. Még ha néha találkoznánk, vagy napi szinten írogatnánk egymásnak. Persze volt több ember is innen akivel váltottam üzenetet, de pár napnál tovább nem tartott. Ugyan nem is ettől az oldaltól várom a csodát, megváltást, de nagyon el vagyok keseredve, hogy neten abszolút nem találok beszélgetőpartnert. Visszasírom az msn-en, fórumos időszakokat.


Egyébként férfi vagyok, mielőtt megrohamoznának az olyan kérdésekkel, hogy szia, lány vagy?

2019. ápr. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Két találka az itt megismert emberekkel. Ahhoz képest, hogy Budapesti vagyok alig találkoztam emberekkel, nekem meg soha nem tetszett ez a több 100kmes téma. Nekem egy idő után muszáj a találkozó mert kevés a pötyögés. Személyesen sokkal jobb.

Aztán én igaziból soha nem zárkóztam el az ilyen beszélgetésektől vagy ismerkedésektől. Nyitott vagyok és érdeklődő. Csak a távolság mindig elválasztott ha itt beszélgettem. Láttuk nem lesz ebből semmi és ez a mentalitás tönkreteszi ahogy én tapasztaltam.

19/f

2019. ápr. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Igen, megismertem itt egy lányt és nem telt el két hét és találkoztunk, mert képekről bejöttünk egymásnak, és úgy gondoltuk miért ne élőben folytassuk a dolgokat? Amolyan randi szerűség volt. Szimpatikusak voltunk egymásnak. Első alkalommal egy séta volt. Szerintem biztos hogy lesz ebből egy szerelem de minimum egy barátság.

Megismertem ugyanitt egy másik lányt az még a facebookját se akarta megadni meg képet se volt hajlandó küldeni, mert félt hogy visszaélek vele, ami után én természetesen küldtem. Szegény nem értette meg hogy nem az a zaklató fajta vagyok... Jó persze, óvatos az ember de azért valamennyire közel kell engedni magunkhoz a másik felet is hogy lássa van esély nem de? :D

Szóval igen aki komolyan gondolja a dolgokat az nem fél találkozni veled, mienknél se volt még meg a bizalom így egy olyan helyen találkoztunk ahol több ember volt. Hozzá kell tenni hogy az egész azért kezdődött el, mert egy városban élünk, ha másik városban élt volna biztos hogy nem írtam volna rá engem is zavar a távolság... De hát így hozta a sors nincsenek véletlenek. :D

2019. ápr. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Igen: egy kapcsolat, pár sikertelen ismerkedés és pár ideiglenes netes barátság.
2019. ápr. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos eddig semmi nem jött össze. Volt egy lány ezen az oldalon, akivel benne lettem volna akár egy személyes találkozásba is, viszont egyszer csak facebookon megtalálta az egyik ismerősömet és leírta neki azokat a bizalmas dolgaimat, amiket elmondtam neki magamról. :D :( Röhejesen hangzik ez a sztori tudom, most már én is inkább röhögök rajta, de akkor nagyot koppantam.


24/F

2019. ápr. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!