Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nektek sikerült itt bárkivel...

Nektek sikerült itt bárkivel beszélgetni, lett belőle valami?

Figyelt kérdés
Szóval.. eltávolodtam régi barátaimtól.. könnyű mondani keress mást" lehetetlen feladat, azért tettem fel a kérdést mert érdekel szerintetek lehet e neten barátságot kialakítani? Volt egy fiú akivel sokáig beszéltem.. csak tönkrement a telefonom. Kezdem azt érezni lehetetlen barátságot kialakítani, csak iskolában van még egy csekély esélye az embernek.. Most nem konkrétan párkapcsolatra gondolok, hanem beszélgetős,mozizós, bulizós oda-vissza barátságra. Kíváncsi vagyok van e olyan személy akinek sikerült?
2019. ápr. 2. 11:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
63%
Én 3 emberrel is jól összebarátkoztam itt. Sokat leveleztünk, aztán "átmentünk" az emailre. Tartom velük a kapcsolatot.
2019. ápr. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
71%

Igen, de nem levelezgettünk, hanem találkoztunk. A levelezésből itt nekem még sose lett semmi, de igazából máshol sem. Lehet, hogy maradi vagyok, de nekem természetellenes, hogy csak betűket meg emojikat "kapok" egy emberi lényből. A levelezés mindig abbamarad, pedig simán lehet, hogy ha ezekkel az emberekkel is találkoztam volna, lehettünk volna akár barátok is. Bár fordítva is előfordul, tehát volt egyszer, hogy tök jókat leveleztem valakivel, élőben meg egyáltalán nem volt szimpatikus.


OFF: Szerintem hasznos lenne egy "jelöld olvasatlannak" opció a levelező részre. (Persze nem értek hozzá, lehet, hogy informatikai szempontból ehhez valami bonyolult algoritmus kell..) ON.

2019. ápr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%
Régebben igen. 1-2 éve nem találok olyan beszélgetőpartnert, akivel hosszútávon ellennénk...
2019. ápr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
67%
Hosszabb távon nem, mert előbb-utóbb mindig a “van pasid?” kérdésnél kötöttünk ki, pedig én soha nem írtam társkeresési, de még ismerkedési céllal sem kérdést. Számomra ez elég kiábrándító, utálok is emiatt itt privátozni, maximum nagyon rövid témákban szoktam és szigorúan a kérdésre, problémára szorítkozva. Szemétség lehet, de az “ismerkedünk?”-nél egyszerűen le szoktam lépni, mert MINDIG ugyanazok jöttek utána.
2019. ápr. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
76%
Igen, egy emberrel napi szinten levelezek itt, hamarosan találkozunk. A többséggel tényleg nem lehet hosszan beszélgetni, egy idő után nem válaszolnak.
2019. ápr. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
63%
Én is régebben ismertem meg itt pár embert, akikkel jóban lettünk. De azóta nincs olyan, akivel hosszabb távon tartanánk a kapcsolatot.
2019. ápr. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
63%
Én is találtam már itt barátokat :) Persze volt, aki az évek alatt lemorzsolódott, de van akivel még mindig rendszeresen összejárogatunk :)
2019. ápr. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
76%
Nekem 4 emberrel sikerült itt kialakitanom közelebbi kapcsolatot. Ebből egy maradt.
2019. ápr. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
63%
Beszélgetni sikerült, de aztán elhalt minden, így nem lett belőle semmi.
2019. ápr. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
76%

3 kapcsolat, pár találka (pár közös program), hosszabb levelezés/chatelés

ilyenek

2019. ápr. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!