Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tudnék kijutni ebből a...

Hogyan tudnék kijutni ebből a helyzetből?

Figyelt kérdés

Nagyon magányos vagyok. Iskolában kiközösítettek emiatt nagyon magamba forduló lettem. El voltam egyedül is jól eddig. De mostmár nagyon zavar ez az állapot, nagyon szeretnék ezen változtatni, de nem tudom hogy hogyan. Nincsenek barátaim. Mindenhova egyedül megyek. Nincs senki akivel tudnék beszélgetni, a családtagjaimon kívül. Nagyon rossz érzés.

Neten próbálkozom, de egy idő után mindenki eltűnik. Jah és barátnőm sincs, és nem is volt:(

Régebben nagyon zárkózott, mostanában már kevésbé, és valamennyire beszédesebb is vagyok. De nagyon meg kell hozzá erőltetnem magam:(


Van ebből kiút?

Így lehet valamikor barátnőm?


2019. márc. 10. 20:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Hasonlo vagy mint, en, annyi kulonbseggel, hogy en no vagyok.


. Jelenleg nincs melom, parkapcsolatom nekem sem volt, par probalkozas, ahol jol beegettem magam. Ezt a reszet fel is adtam.

Engem is kikozositettek. Saknos a mai napig eszembe jut nekem is. Manapsag ugy erzem, mjntha mas ember lennek, mint ezelott. De sajnos keson jottem ra mindenre. Felek az uj munkahelytok mar most. Ha kereeznek ismerkedesnel, hogy vannak -e barataim, kapcsolatom stb. Nem tudom, hogy adjak valaszt. Nyilvan igy kapcsolatom sem lesz. Senki nem ertene meg.

Mi a hobbid? Esetleg probalj meg a hobbid altal ismerkedni, hatha sikerul. Hany eves vagy?

2019. márc. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!