Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Te miért vagy egyedül?

Te miért vagy egyedül?

Figyelt kérdés
2019. jan. 6. 21:42
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Már nem vagyok egyedül. Van szép feleségem és kis gyerekeim.

De 10-15 éve pont ilyen negatív voltam ebben a kérdésben mint sokan itt írtatok.

2019. aug. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Mert válogatós vagyok,nem állok le mindenféle jött-ment alkoholista emberrel beszélgetni az utcán,nem állok le olyanokkal se beszélni,akiknek semmit sem jelent a szájhigiénia,nem állok le önpusztítókkal sem,ha valaki be bszik minden hétvégén kétszer, meg ennyiből áll az élete,az nekem nem szükséges. Nincsenek nagy igényeim. Csak manapság ritka az,hogy valaki nem szív el napi 3 doboz cigit 3liter energiaitallal... Meg mert nem vevők az emberek arra,amit gondolok. Meg lenéznek,semmibe vesznek.
2019. aug. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:

Aki kedvel azt mondja csak nincs szerencsem. Aki nem kedvel azt mondja hogy mert ennyit erek. En meg neha azt mondom nem erek sokat, es meg szerencsem sincs.


Trefanak szantam de van benne igazsag.

Nem tudom miert vagyok egyedul, allitolag normalis srac vagyok. Allitolag a lanyok normalis sracokat keresnek. Lehet en rekedtem egy rekedtem meg egy ismeretlen szintjen az eletnek. Vagy lehet, valaki hazudik. Hazudhat ki kedvel hogy ne bantson meg, hazudhat ki nem kedvel hogy elbizonytalanitson vagy hazudhatok magamnak mert valojaban nem normalis srac vagyok.


Valoszinuleg azert vagyok egyedul. Mert nem talalom az igazat a sorok kozott. Es nem tudom merre valtozzak hogy pozitiv legyen az irany. 24/F

2019. aug. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

"Es nem tudom merre valtozzak hogy pozitiv legyen az irany."


Ne változz, jó eséllyel úgyse tudsz hosszú távon. Találd meg azt aki így szeret.

2019. aug. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
Nehéz természetű vagyok mások szerint.
2020. febr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!