Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Megzuhantam lelkileg, és...

Megzuhantam lelkileg, és idegileg összeroppantam, mit tehetnék?!

Figyelt kérdés
Egyszerűen már nem bírok ébren maradni a sok rossz dologtól,ami történt velem az elmúlt években. Nincs erőm semmihez se. A stressztől,és a lelki kimerültségtől már rengeteget alszok,és alig bírok felkelni,idegileg,és lelkileg is összeroppantam. Már nem akarok ébren maradni. Van valami gyógyszer vagy kapszula,amitől örökre elalszok? Jó lenne.
2018. dec. 26. 20:13
 1/8 anonim válasza:
Velem ugyanez a helyzet. Fogalmam sincs, mit tehetnék ellene.
2018. dec. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem tudnál valakivel beszélni? Pszichológussal vagy egy olyan emberrel akinek kibeszélhetnéd a dolgokat?

Nem tudom hogy vagy a papokkal, de ők is tanulnak pszichológiát meg rengeteg ezzel kapcsolatos dolgot. Kiönthetnéd neki a szívedet, lelkedet, minden problémádat, bajodat,fájdalmadat elmondhatnád neki, valószínűleg tanácsot is tudna adni, és még fizetned sem kell érte. Csak időpontot kell kérned.

2018. dec. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
fogadjunk valami 16 éves vagy akinek a világon semmi baja. de ha nem, akkor is csak annyit tudsz tenni hogy összeszeded magad és nem nyafogsz. hidd el, magadnak teszel szívességet.
2018. dec. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azt hiszem a depressziónak vannak ilyen tünetei. Ez ugyanúgy betegség, mint pl. a vakbélgyulladás, szóval először el kellene menned orvoshoz.

De azt én is észrevettem, hogy amikor csak elfekszem, nem csinálok semmit, akkor még fáradtabb leszek, ellustulok. Pedig egyébként fizikai munkát is végzek, sportolok is és elég jól bírom. Tehát lehet, hogy elég lenne, ha nekiállnál valaminek és elmúlna ez az állapot. Próbáld ki, ha nem jön be, menj orvoshoz!

2018. dec. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Írj részletesebben, én a mentális pokolból jöttem vissza, hátha tudok segíteni.
2018. dec. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi történt veled, ami ezt kiváltotta? Jó lenne, ha tudnál valakitől segítséget kérni. És tuti, hogy vitaminhiányod is van, le vagy merülve.
2018. dec. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Csakis az idő...ès nyugtatò.

Tapasztalat!

2018. dec. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%
Csak egy valami segíthet igazán. Egy ember, aki szeret. És itt nem a szülőkre gondolok, vagy barátra. Párkapcsolatra. Nekem az segített kihúzni belőle.
2018. dec. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!