Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzek így? 18l

Miért érzek így? 18l

Figyelt kérdés

Nem érzem magam élőnek.

Vagyis inkább úgy érzem magam mintha egy növény lennék, ami csak van.

Volt egy srác az életemben (nem voltam szerelmes belé) akivel...nos barátság extrákkal dologba bonyolódtam.Ő volt az első fiú az életemben.

Azalatt az időszak alatt éreztem magam elevennek, ùgy mint aki igazán él. De amióta vége újra olyan semmilyen minden.


Oké, elég furán fogalmaztam. Reménykedem benne nagyjából lehet érteni.

A normális válaszokat előre köszönöm!



2018. nov. 30. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
7%
Szuzkent rogton extrazgatnod kellett? Hat gratulalok!
2018. nov. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Tudod...nem vagyok az a típusú lány, akire a fiúk várni szoktak.

Plusz kíváncsi voltam...majdnem 18 éves voltam amikor történt. Ha akkor nem teszem meg most is az lennék még. Amivel nem lenne gond, de egyrészt jó, hogy megtapasztalhattam.


Mellesleg kiragadtad a lényeget.

2018. nov. 30. 21:34
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

Én nem értem, hogy miért is teszed fel ezt a kérdést pontosan. Tényleg nem tudod/érzed, hogy miért érzel így? nem egyértelmű? Volt valami ami jobbá tette az életed, megszoktad és most, hogy elveszett, zavar a hiánya, üresebbnek érzed az életed.

Ez természetes. Szerintem két dolgot tehetsz: Vagy keresel valamit ami kitölti ezt az űrt (akár más kapcsolat, akár valami teljesen más dolog), vagy megvárod amíg újra megszokod a mostani állapotod.

2018. nov. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
13%
majd találsz jelentkezőt, aki beléd ürít, s nem érzed majd az űrességet. És a te dolgod, senkinek köze nincs hozzá.
2018. dec. 1. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja,nyilván. 😑
2018. dec. 1. 07:12
 6/10 A kérdező kommentje:

#3

Köszönöm a válaszod!

Valószínű tényleg ez van a dologban.

2018. dec. 1. 07:14
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Sok fiút fogsz még elveszteni az életed során. Ilyen az élet ez ezzel jár.

De tudod én mindég azt mondom, hogy aki veled akarna lenne veled lenne.


Nem kell aggódni majd jön egy olyan srác az életedbe aki mellett újra "eleven" lehetsz. De addig megkell tanulnod egyedül is boldognak lenned.


Nem vagy az az a lány akire érdemes várni? Óh de, majd meglátod egyszer :)

2018. dec. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7

Köszönöm!

Remélem úgy lesz. :)

2018. dec. 1. 12:00
 9/10 nagybotos ***** válasza:
0%
Nagyon is jól, képiesen átérezhetően fogalmaztál! NEm lenne kedved egy igazán jó, nagy rutinnal bíró pszichoterapeuta nővel beszélni? persze ezt a tudást pénzért nyújtja. Ha kérdezed megírhatom ki az.
2018. dec. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó csak így akar ingyen kúrni. Ne dőlj be neki!
2018. dec. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!