Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Most azoknak a lányoknak a...

Most azoknak a lányoknak a véleménye érdekel akik párkapcsolatban vannak. Mi tetszett meg nektek a párotokban? Mi fogott meg benne? És az is érdekel hogy mi a foglalkozása?

Figyelt kérdés
Talán a válaszaitok segítenek nekem és a többi magányos fiúnak is.
2018. nov. 20. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
A humora és hogy kedves volt velem
2018. nov. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre nem tetszett, mert erősen túlsúlyos. Aztán ahogy egyre többet beszélgettünk, egyre jobban vonzódni kezdtem hozzá, a furcsa (fekete) humora és a tájékozottsága fogott meg. Meg hogy ugyanolyan introvertált mint én. És az, ahogyan bánt velem, mindig éreztette, hogy különleges vagyok neki, de mégsem mászott rám, nem volt tolakodó. Nem udvarolt, csak kimutatta, hogy jól érzi magát velem, és ettől én felszabadult voltam mellette. Foglalkozása egyelőre nincs, egyetemista.
2018. nov. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Sármos,kisugárzása.

Tisztességes,segítőkész,nem egy adonisz,de nekem tetszik.Festő.

Ha magányos vagy,akkor csak akarsz,v kell valaki aki a magányodat enyhiti.Legyenek haverjaid,hobbiaid,és hidd el jonni fog akivel jól leszel,és nem csak úgy elleszel.

2018. nov. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A fekete humora, hogy direkt nem akarta magát jó fényben feltüntetni előttem - jó az önkritikája és szarkasztikusan mesélt a gyengeségeiről, keveset és lényegretörően beszélt, figyelt rám és beszéltetett, lenyűgözött hogy nagyon hasonló az ízlése zene-film-könyvben (más ilyennel még nem találkoztam).


Programozó.

2018. nov. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugyanaz, mint 2-es :)


Barátságból indult, aztán egyre jobban összemelegedtünk :)


Fantasztikus személyisége és humorérzéke van, imádom :)

2018. nov. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!