Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne befektetnem egy jó minőségű ágyra és alvással foglalkoznom?

Figyelt kérdés

Más örömöm nem igazán van már az életben.


Ha befektetnék egy jó minőségű ágyra, és a nap nagy részét alvással, pihenéssel tölteném, akkor lehet hogy sokkal könnyebben elmenne a nap, és nem foglalkoznék a negatív dolgokkal, amikkel szembesülni szoktam naponta.


2018. nov. 19. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen hozzáállással nem csodálom hogy csak negatívat kapsz
2018. nov. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha kényelmes a jelenlegi ágyad akkor befektetni sem szükséges. De az alvással megéri foglalkozni mert az agy nyugodt vagy alvó állapotában megoldja a megoldhatatlannak tűnő problémákat is anélkül hogy észrevennéd hogy gondolkozol rajta.

Valamikor évet halasztottam a fősulin és addig a szülői gazdaságban voltam otthon és ezért nagyon nyugis életet élhettem. Az alatt az egy év alatt többet léptem előbbre az életben mint a fősuli után diplomával 30 év alatt a városi őrült rohanásban.

De például olyanra is volt példa hogy megoldhatatlannak látszó jogi ügyben több ügyvéd is tehetetlen volt. Én meg lefeküdtem aludni és az agyam megoldotta a problémát. Mert az ügyvédek őrült rohanásban éltek és ezért azt sem tudhatták fiúk-e vagy lányok.

2018. nov. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj.... nem tudom, hogy te hogy vagy vele, de egy időben imádtam aludni. Ma is szeretek, de ha 11-12 óránál többet alszok, akkor fáj mindenem ha felkelek, vesém, hátam nyakam, pedig nagyon kényelmes az ágyam, pont megfelelő keménységű. De a mozgáshiány olyan, mint egy futóhomok. Belesüllyedsz, és azt hiszed, hogy az alvás megoldja a fáradtságod, pedig nem. Csak pont hogy fáradtabb leszel tőle, és még többet akarsz aludni.

Nem a legjobb hozzáállás az élethez, úgy repülnek majd el az évek feletted, hogy észre sem veszed, nem élsz.

2018. nov. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen negatív dolgokat kell átélned?
2018. nov. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez struccpolitika, a negatív dolgok nem oldódnak meg ha átalszod az életet.

Valamit tenned kéne, kilábalni ebből a tunyaságból.Valami hasznosat.Dolgozni, tanulni.

Ne hidd, nem értelek.Én minden reggel alig tudok felkelni.Utálom a reggeleket, mert kezdődik egy rohanós, problémákkal teli nap.Legszívesebben fel se ébrednék.Felkelek, kávét főzök, megiszom és visszafekszek.Végiggondolom a napomat, miket kell csinálnom aznap.Fél órát még fekszek.

Majd estig dolgozok.

Este alig várom, hogy elvégezzek mindent és lefeküdjek.Ez a nap fénypontja nekem.

De mégis teszem a dolgom, nem alszom át a napot.Elhatározás kérdése, és talán önbecsülés is.

Semmirevalónak nem szeretem magam érezni.

2018. nov. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!