Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek megeri?

Szerintetek megeri?

Figyelt kérdés
Megeri elkoltozni masik varosba? Az a baj, hogy eddig mindent elcsrsztem az eletemben. Leszbikus vagyok. Barkivel ismerkedtem mindig elcsesztem a dolgokat. Szexteren sem viszonoztam senkinek semmit. 2x probaltam ki lannyal. De az egyik fius volt. A masik meg egy nocsabasz. Engem az izgat hogy en kezdemenyezzek egy nonel es ne nalam kezdemenyezzenek. Viszont gatlasos vqgyok. Altalanos iskolaban is szekaltak, kozepben azt hittem, hogy jobb lesz, de paran idejottek ahova en. Es igy nem tudtam tisztalappal kezdeni. Egy baratot szereztem, de nem mondtam neki, hogy leszbikus vagsok, szerintem nem sejti. El akarok koltozni es lezarni a multbol minden serwlmwt. Leszbikus par ismerosom volt, de bennuk is megbiztam hiabq. Jelenleg egyedul vqgsok kint a kisujjqm. Legjobb lenne meghalni. Sajnos depresszios lettem. Sokat mwlozok, az reszben eltereli a figyelmemet, de igy baratok nelkul, es attol a felwlmtol, hogy nem lesz senkim eletkedvem sincs. Anyut is elvesztettem. Neha cserelnek vele.

2018. nov. 3. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van egy stabil állásod, semmiképp se költözz másik városba. Ha elmész, cipeled magaddal a mentális problémáidat, viszont nem lesz munkád. Csak akkor költözz máshova, ha már tudod, hol fogsz dolgozni, és lakni. Leszbikusként Budapesten vannak a legjobb esélyeid és munkát is könnyebben kapsz itt, lakást viszont jóval drágábban és nehezebben.
2018. nov. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pestet kilottem. Igen, mindenkeppen ugy lepek, hogy lesz melo, mert ha mas nem legalqbb allasom es kajam legyen. Ha mar egyedul vagyok.
2018. nov. 3. 16:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a költözès jót tenne neked, új életet kezhetnél. Bátran, vágj bele szerintem.
2018. nov. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom, en is igy latom

Sokkal nyitottabb lettem. Es mar nem felek az ismerkedestol. Amik nem joztek ossze az en hibam is reszben. De ugy igazan egyik lanynal sem volt meg az osszhang stb. 2-3 honap mulva koltozok mindenkeppen.

2018. nov. 3. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!