Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan szerettessem meg magam...

Hogyan szerettessem meg magam az emberekkel?

Figyelt kérdés

Állandóan úgy érzem h mindenki utál. Mindig csak azt kapom h mit rontok el meg h milyen szar vagyok. Nincsenek barátaim, nem tudom hogyan kell barátkozni. A fiúknak is unalmas leszek egy idő után. Mert nem vagyok olyan mint a többség. Nem követem a divatot meg nem nyalok be mindent a médiának. Merek önmagam lenni és egyszerűen magamra maradtam...........

23/L



2018. ápr. 22. 22:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Lássák rajtad az igyekezetet, adj bele mindent abba amit éppen csinálsz. Legyél maximalista. Az ilyen embereket szeretik, mert megbízhatóak és nem kell követned a divatot, olyan dolgokra koncentrálj, amik tényleg fontosak.
2018. ápr. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%
Én szeretlek, és becsüllek, amiért ilyen vagy! <3
2018. ápr. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hogyan kell barátkozni? Háát amikor valaki olyasmit csinál amit te is szoktál akkor mondjuk odamész hozzá, és beszélgetést kezdeményezel, I guess.. Eddig legalábbis kinda működött. :D


Am ha mind olyan mint a többség, akkor ki a kisebbség? :)

2018. ápr. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én szeretlek, és nem utállak.
2018. ápr. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezt akár kérdezhettem volna én is. A taszítom az embereket a legjobb jellemzése bármilyen kapcsolatomnak, régi ismerősök és új emberek egyaránt ki nem állhatnak, a jeleket látva ez jön le belőle. Barátkozni sosem tudtam, nem tudtam érdekes sem lenni, amitől mások szeretnének megismerni.
2018. ápr. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sehogy. Az ilyesmi mindig is szélmalomharc lesz. Próbáld magad megutáltatni, akkor nem veszíthetsz
2018. ápr. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Mindenkinek küldök egy hatalmas nagy virtuális ölelést! Puszi a pofitokra!


(A privátokra is nem sokára reagálni fogok...)

2018. ápr. 23. 14:01
 8/10 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Az aki normálisan gondolkodik az egyexül marad mint a kisújjam.

Csak a borjúak szeretnek csordában lenni.


Mondanám hogy hozzá kell szoknod de sajnos nem lehet.

Mindig vágyni fogsz valamennyire mások elfogadására.

2018. ápr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szia :)

ha barátkozni szeretnél, nyugodtan írj privátot, vevő lennék rá.

hasonló helyzetben vagyok :)

25/F

2018. ápr. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha meg tudod szerettetni magad saját magaddal, akkor mások is sokkal jobban fognak kedvelni. Ha szereted magad, akkor nem lesz szükséged mások visszaigazolására, hogy szerethető vagy. Legyél többet olyan emberekkel, akiket te kedvelsz.
2018. ápr. 25. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!