Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak ha úgy érzem...

Mit csináljak ha úgy érzem nincs miért élnem?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon rosszul érzem magam,az iskolában az egész osztály utál,barátaim is csak alig vannak.. mit csináljak hogy jól érezzem magam?

2018. márc. 1. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Iskola... A kölykök 80%-a idióta, ne is foglalkozz velük, az élet csak azután kezdődik igazán.

Keress valamit, amiért érdemes élni. Tűzz ki először apró célokat. Valósíts meg valamit, amire már régóta vágysz. Tegyél meg valamit, amit szeretnél, de sohasem mertél (pozitív dolgokra gondolok). Segíts valakinek, aki rászorul. Állj be önkéntesnek egy menhelyre. Sok olyan dolog van, amitől az ember hasznosnak -és ezáltal szükségesnek- érezheti magát.

2018. márc. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%

Keress magadnak egy új hobbit, és új barátokat! :)

14/L❤

2018. márc. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Keress valami hobbit amit szeretsz,bróbálj barátkozni..
2018. márc. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Gábor t ***** válasza:

Szia.Volt ilyen érzésem nekem is. Úgy éreztem már nem tud ujjat mutani az élet. Volt egy dolog amivel tovább tudtam lépni, - érdekel hogy mi lesz majd , mi lesz még, mit hoz a jövő.

Engem nem utáltak az osztálytársaim (szerintem tulzol) Voltak és vannak barátaim(neked is vannak) Egyszerűen csak nem láttam az élet értelmét.(most sem látom) De viszont kíváncsi vagyok, hogy mi lesz holnap, mi lesz jövőre.

Aki ezt nem érzi át nem tudja miről van szó.

2018. márc. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Gábor t ***** válasza:
első . " az élet csak azután kezdődik igazán. "Ezt egész életemben, életem végéig , minden nep elmondhatnám. :) Amúgy igaz, csak mindíg :)
2018. márc. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem a te hibád. Nem kell megfelelni senkinek se. Add önmagad és szard le a többieket.
2018. márc. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
ne az élet értelmét keresd, az túl nagy feladat :) azt keresd meg mit csinálnál szívesen, mire van lehetőséget, illetve minek a lehetőségét tudnád megteremteni. Ha ott a családod keress bennük vigaszt, kérj tőlük is tanácsot. Gondolj arra, hogy akik szeretnek őket a puszta létezéseddel boldoggá teszed, fájna nekik ha nem volnál. nem elég ok ez az életre kezdetnek? :)
2018. márc. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2018. márc. 2. 22:49
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdés a mai napig felteszem magamnak, de én sem tudom a választ.

23/F

2018. márc. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!