Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol lehetne lány túratársat...

Hol lehetne lány túratársat keresni, hogy ne egyedül kiránduljak?

Figyelt kérdés

Valamilyen csoportot, klubot vagy bármit, ahol lehet olyan lányokat találni, akik szeretik járni az erdőket, hegyeket? Budapest környékére gondoltam. A nagycsoportos kirándulásoknál jobban szeretem a kisebb csoportot, de inkább a kettesben kirándulást, mert introvertált vagyok és ezért nekem így jobb érzés, könnyebb kommunikálnom.

Huszonéves srác vagyok, így a nyugdíjasklubok tempója sem jön be. :) Konkrétan hol tudnék ilyen érdeklődésű társat találni? Egyedül nem nagyon szeretek lenni.



2018. jan. 13. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Én néztem ezt a túratárs keresőt, de nem regisztráltam, mert ez inkább tűnik társkeresőnek.

De ha gondolod próbáld meg: [link]

2018. jan. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem első körben keress turista oldalakat, csoportokat Facebookon. Onnantól lesz csomó szervezett esemény, teljesítménytúra, egyebek.


Kettesben valószínűleg senki nem fog elmenni veled teljesen ismeretlenül erdő közepére.

2018. jan. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Facebookon biztos vannak ilyen csoportok
2018. jan. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Próbálkozz Facebook túra-csoportokban :-) Nekem pl a Turatars weboldal nem jött be. 22/F
2018. jan. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!