Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lehetne megszüntetni ezt...

Hogy lehetne megszüntetni ezt az érzést?

Figyelt kérdés

Az egész azzal kezdődött hogy pár hónapja elvesztettem egy számomra nagyon fontos embert. Nekem ő jelentette a mindent. Vele képzeltem el mindent. Szerettem volna vele leélni az életem. De ő úgy döntött hogy nem. Úgy gondoltam hogy majd lesz másik. De a párkeresésben nincs szerencsém. Előtte sem volt semmi szerencsém. Sokat csalódtam. És irigy vagyok azokra a barátaimra kiknek sikerűl valakit találni akit szerethetnek, és viszont szeretik. Egyébként együtt tudok velük örülni. És boldog vagyok hogy sikerült nekik.


Amúgy nem gondolok sokszor rá. De ha rá gondolok, akkor nagyon fájdalmasan összeszorúl a szívem. Ha arra gondolok hogy valakivel együtt vagyok, akkor hányinger fog el. Mi lehet a gond? Miért érzem ezeket? Hogy lehetne megszüntetni ezeket hogy élvezhessem az életem?


2017. dec. 19. 13:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Ennek időt kell adni, pár hónap úgy tűnik, hogy neked nem elég. Van, akinek hat-nyolc hónapba is beletelik, mire kihever egy szakítást, vagy veszteséget. Szóval ne sürgesd magad, gyászolj nyugodtan, sírj, ha kell, és idővel elmúlik a rossz érzés. Addig is próbáld meg normálisan élni az életedet, tartani a kapcsolatot a barátokkal, családoddal. És gondolj arra, hogy legkésőbb tavasszal már sokkal jobban fogod érezni magadat.
2017. dec. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenki ezt érzi... én is
2017. dec. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!