Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan lehetne ezt az érzést...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne ezt az érzést megszüntetni?

Figyelt kérdés

Van egy hetero haverom akit kb két éve ismerek. Jókat szoktunk beszélgetni, és mostanában mintha elkezdtem volna felé vonzódni. Minden nap eszembe szokott jutni és ha látok egy képet róla, akkor fura érzés fog el.

Ő nem tudja hogy meleg vagyok és annak ellenére hogy ez van, nem szeretnék tőle semmit! Csak haver szeretnék lenni és elfelejteni ezt az érzést, mert ezt így nem tartom etikusnak.

Mit tudnék csinálni?



2015. jún. 3. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
ebben semmi melegség nincsen, ez természetes, az ember ilyen akit kedvel vonzodik hozzá de ez egy lelki nem testi vonzalom
2015. jún. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem hiszem. Vannak más barátaim is akiknél nincs ilyen érzés, vagy ha van is akkor nem ilyen erős, szinte semmi...
2015. jún. 3. 10:10
 3/4 anonim válasza:
0%
Mesélj! Hogy lettél meleg?
2015. jún. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elég régóta az vagyok, tulajdonképpen amióta az eszemet tudom a lányok nem is érdekeltek ilyen téren soha, de ez nem igazán tartozik most ide :)
2015. jún. 3. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!