Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek mit tegyek ha...

Szerintetek mit tegyek ha nagyon hiányzik a barátnőm?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az élet akkor jó ha egyedül is tudjuk élvezni és szeretni magunkat stb. stb. Na nekem ez nem igazán megy. Barátnőm elköltözött koliba és iszonyatosan hiányzik, vele azért eléggé nyugodt és sokkal kiegyensúlyozotabb az életem. Szívás az életem munka fronton talán most találtam egy egész türhető állást aminek örülnöm kellene de így hogy messze van csak arra tudok gondolni, hogy oda kellene költöznöm vagy mi lesz így velem és velünk is. Az a baj ijesztő lenne itt hagyni mindent és oda költözni is ahol még lehet, hogy kevesebb a munkalehetőség. Eléggé értelmetlennek látom nélküle az életem.
2017. szept. 19. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Idd le magad.
2017. szept. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az élet akkor jó,ha egyedül is tudjuk...stb.-te írtad és én is így gondolom.Neked ez nem megy?-mennie kellene.


Keress valamit,ami érdekel és amivel tudsz foglalkozni a barátnőd nélkül is.Én a helyedben ezt tenném.


Az élet sosem értelmetlen,ne hidd soha annak!

2017. szept. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Féltékeny vagy mi? :D Hátha becsúszik valaki vagy ilyesmi? Magamból indulok ki :P Egyébként szerintem próbaljatok meg annyit dumálni amennyit a szabadideje engedi, meg persze a tiéd, videóhívás ilyesmi picit biztos segít, ha annyira hiányzik...Vagy itt ott látogasd meg, nem kell feltétlenül odaköltözni. (szerintem)
2017. szept. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem vagyok féltékeny. 100% ig bízok benne. 5 óra utazás nem igazán megoldható és nem teljesen éri meg mondjuk 2 óra együtt létért 5e Ft.
2017. szept. 24. 19:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok..Akkor menj egy egész hétvégére mondjuk..úgy lehet megérné nem? :P
2017. szept. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ígyis hétvégente együtt vagyunk mert hazajön.
2017. szept. 26. 17:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!