Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti összejönnétek egy terhes...

Ti összejönnétek egy terhes nővel? Járnátok vele, esetleg később komoly dolog is lehetne belőle?

Figyelt kérdés
27 éves nő vagyok

#magány #terhes #egyedűl létt
2017. júl. 29. 16:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
38%

Én rendes családra vágyom, ahol a gyerekem attól van, akit szeretek és aki a feleségem, és ahol nincs ott más gyereke. Az én szüleim is elváltak anno gyerek koromban, és az olyan mély nyomokat hagyott bennem, hogy szinte irtózom attól, hogy a majdani saját családom is csonka vagy félcsalád stb. legyen. Csak normális családban tudok gondolkodni, ahol soha nem válok el a feleségemtől, és ilyen nőt is keresek.


Idegen számomra a mai "trend", hogy családok felbomlanak és egy félcsalád összeáll egy félcsaláddal, ahol az anyának is megvannak a gyerekei és az apának is, majd jönnek a közös gyerekek... Sajnos egyre több ilyen van. Nekem másnak a gyereke nem kéne, lehet, hogy kegyetlen és régimódi vagyok, de akkor sem így álmodtam meg az életemet. Ezért a válaszom nem. 25f

2017. júl. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
46%

Mivel azt kérdezted, hogy járnék e vele, és később lehetne e belőle komolyabb dolog is, a válasz IGEN. Egy terhes nő nagyon izgató tud lenni, ha nem igénytelen. Szép nagyok a mellbimbói :)

Viszont én nem szeretnék gyereket még legalább 15 évig, és nem osztoznék sem a pelenkázáson, sem a többi nyűglődésen, ami ezzel jár. Maga a nő érdekel, amennyiben passzol a személyiségünk, és kölcsönösen tetszünk egymásnak. Eltudnám fogadni a gyerekét, amikor már kinőtt a baba korszakból.

22 éves vagyok, így a véleményem gondolom irreleváns.

2017. júl. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
90%
Elképzelhető hogy igen,összejönnék vele,járnák is vele,a komolyabb később dőlne el hogy alakulna.Ismerni kellene a körülményeket.Komoly esetén akarnék közöset is.
2017. júl. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak egy kérdésem van. Mi lett a baba apjával???
2017. júl. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
92%
Pont annyi eséllyel mint bárki mással aki bejön :)
2017. júl. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
80%

Igen.


24/F

2017. júl. 30. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
10%

Biztos, hogy nem.


1. Terhes

2. Gyk-n ilyen kérdéseket tesz fel

3. Ilyen hamar új pasi?


Sajnálom, de te is a vég elkeseredett buta nők közé tartozol, aki feltehetően összeállt egy komolytalan barommal, ahelyett, hogy normális jövőt épített volna egy "nem észrevett" normális férfival. Igazándiból nem magaddal csesztél ki, hanem a gyerekeddel. Gratulálok. Azért remélem annyi eszed van, hogy siránkozás helyett legalább a gyerekedet normálisan felneveld.

2017. júl. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
94%
Elég fiatal vagyok úgy hogy ezért nem,viszont megértem egy terhes nő is lehet magányos képzeljétek el a férje vagy barátja elhagyta mint tudom én még ki sem derült a gyerek vagy pont ezért. Attól mert terhes még ember aki lehet magányos vágyhat dolgokra nem ételre gondolok.
2017. júl. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!